Dyskusje o prezentach dla taty
By anula
#111 No właśnie, będzie miał już niedługo 45 lat ten mój ojciec, ale on strasznie nie lubi krawatów, a irytuje się (chodź tego nie pokazuje) gdy dostaje je w prezencie i później musi sprzedawać na allegro. Co proponujecie dla taty od córki na jego 45 święto?

By balance
#2107 Zależy czym się interesuje, ciezko stwierdzic, moze jakis fajny zestaw kosmetyków dla mezczyzn, albo jakies perfumy meskie? Wybor jest spory, moze jakas fajna ksiazka, albo album zdjec znanego fotografa? Nie piszesz zupelnie o jego zainteresowaniach wiec naprawde ciezko stwierdzic co byloby najlepszym wyborem.
By SilvaRerum
#2148 Może warto zarazić go jakimś nowym hobby? Jeśli do tej pory nie interesował się fotografią na przykład, to dobrym prezentem byłby cyfrowy kompakt - na początek. Zajrzyj na medialux.pl, tam ceny sprzętu foto są naprawdę przystępne. A mały aparat to duża radość, ja właśnie tak zaczęłam swoją przygodę z fotografią :)
By Justyna1988
#2898 No tak, ojcu prezent wybrać jest trudno. Może jakąś koszulę? Hmm ... jeśli nie , to może jakieś ekstra skórzane rękawiczki, a może pasek , czy portfel? Mnie właśnie w związku z prezentami w tym roku wena kompletne opuściła, zawsze staralam się kupywać coś mało pospolitego.. W tym roku zainwestowałam w skórzany portfel, od kumpeli wiem, że na stylowepaski.pl jest dużo świątecznych promocji, dlatego dużo oszczędziłam! :) Pozdrawiam!