Dyskusje o prezentach na osiemnaste urodziny

By DiegoGG
#5186 Ja wychodzę z założenia, że prezent 18stkowy musi być zabawny! :D Dlatego fajnym pomysłem jest np. zakup takiej koszulki http://www.megakoszulki.pl/Maly,bylem,T ... p1058.html Solenizant może od razu się w nią ubrać, będzie zabawnie :) No i ważne jest też to, że taka koszulka zostanie mu na pamiątkę :)
By klerry
#33027 Niby jest coś w tym, że nie robi się tego z kim popadnie jednak ja ostatnio zastanawiam się nad czymś czego nigdy nie robiłem czyli ze strony http://sex-rozmowa.com.pl skorzystać. Wszystko jest dla ludzi, a z tego co widze sex telefon dla panów nadal jest bardzo popularny co o tym sądzicie? Temat jest o prezencie na 18, a ja wlasnie tyle nie dawno skonczylem czy to znaczy ze jestem dziwny jak chce takiego czegos sprobowac?
By Jolojolo
#33350 Może warto rozejrzeć się za czymś wygodnym do noszenia. Osoby z nosami w książkach nie są za bardzo stylowe, jeśli chodzi o ubiór. (¬‿¬) Warto może kupić coś komfortowego i przy tym w czym taka osoba będzie dobrze wyglądać. Może to radykalne, ale ja bym kupił coś od Pitbull West Coast - mają dobre ubrania, posiadające sportowy fason, ale przy tym niektóre z modeli są bardzo eleganckie. Na początek bluzy rozpinane z kapturem są dobre na początek.