Dyskusje o prezentach dla prawdziwych przyjaciół
By Romek11
#1400 Niedługo mój kumpel obchodzi urodziny. Chciałbym mu kupić prezent, nie mam na myśli tutaj żadnego alkoholu, bo to prawie zawsze ode mnie go dostawał.

By tomek90
#1525 Podstawowym prezentem na urodzinach jest alkohol i bez tego raczej się nie obędzie, czyli nie ma się co zastanawiać, kup jakiegoś lepszego drinka albo dobre wino i po sprawie, kolega na pewno będzie zadowolony.
By Prezentujeprezenty
#2249 w gronie znanych mi facetów super prezentem jest zdalnie sterowany samochodzik (http://www.prezentujeprezenty.pl/2011/08/prezentuje-zabawke-dla-chopca-ktory.html) i tak zwane antystresowe cycuszki (http://www.prezentujeprezenty.pl/2011/09/prezentuje-pierwszy-cykl-tematyczny.html)
By kwiatek29
#2267 Ja polecam fajny gadżet komputerowy. Jest to podkładka pod myszkę wyglądająca jak pluszowy rekinek, do paszczy którego wkłądamy rękę z myszką:) Rekinek działą również jako podgrzewacz. Można go znaleźć np tu http://allegro.pl/podkladka-pod-myszke- ... 13378.html. Pzdr.:)
By FajnyPrezent
#2314 Napisz czym interesuje się Twój kumpel,wtedy łatwiej będzie coś doradzić. Duży wybór prezentów masz na stronie FajnyPrezent.pl więc chętnie pomogę w wyborze.
By Krycha
#2862 faceci jak to faceci najbardziej lubią elektronikę i fajne gadżety, najlepiej by było zainwestować w jakieś fajne słuchawki, albo myszkę dla gracza , na pewno kumpel będzie zadowolony bo takie prezenty zawsze cieszą, jak będziesz szukał w sieci jakiś ciekawych pomysłów, bo ta jest najlepiej to proponuję ciekawy sklep wasserman