Dyskusje o prezentach na osiemnaste urodziny
By TomekPL
#8540 Witam, mam jeszcze cały miesiąc do 18 urodzin mojej dziewczyny, dziewczyna jest raczej spokojna, ceni sobie rodzinę, ale lubi czasem zaszaleć i kocha motoryzację. Jako że zależy mi na niej i to bardzo dostanie ode mnie tych prezentów trzy :D... po pierwsze mnie, bo pracuje za granicą i przyjadę specjalnie dla niej (trochę narcyztycznego humoru :lol: ) po drugie, przejażdżkę jakimś ferrari czy innym super autkiem, co wydaje się być trochę szalone i oryginalne, raczej tego nie zapomni do końca życia... No i po trzecie, ...tu mam prośbę do was drogie Panie bo myślałem nad biżuterią, coś co będzie jej przypominało tylko o mnie. Problem w tym że niestety siedzę za granicą i nie jestem w stanie nawet stwierdzić co ona lubi a po prostu nigdy wcześniej nie zwracałem na to uwagi :oops: (tak wiem shame on you...) próbowałem podpytywać ale bez skutku. Osobiście twierdze że pierścionek odpada na wstępie, raczej kolczyki, naszyjnik czy bransoletka, celował bym też w srebro, ja osobiście nie lubię złota ale to jeszcze do uzgodnienia (dziewczyna ma brązowe włosy i dość jasną karnację)... nie wiem co jeszcze powiedzieć, może pomocy, i że z góry dziękuje za propozycje :)