Dyskusje o prezentach na dzień kobiet 8 marca

By zosia88
#10493 Kwiaty to zawsze dobry pomysł. My kobiety kochamy kwiaty. Pamiętajcie tylko żeby w końcu dawać nam je nie tylko na święta, ale i bez okazji! Fajny pomysł to kupno kwiatów stabilizowanych, czyli takich które stoją żywe aż 2 lata. Rosebelle ma takie piękne bukieciki, można sobie zamówić
By ZlotaLinia.com
#14979 Witam na forum. Kwiaty to faktycznie zawsze dobry i taktowny pomysł na prezent,ale generalnie warto pomyśleć o jeszcze dodatku w postaci upominku jak np kolczyki czy coś z biżuterii. Akurat na naszej stronie ZlotaLinia jest jej szeroki wybór,warto zerknąć.
By basiaa90
#15699 To zależy dla kogo będzie ten prezent. Jeśli dla dziewczyny/żony, to dobrym pomysłem będzie jakaś biżuteria, czy kosmetyki, a np. dla mamy jakieś kwiaty, np. takie do zasadzenia - ja kupiłam ostatnio swojej (bez okazji) taką dalię karłową http://florexpol.eu/dalie/829-dalia-gal ... randt.html
By dama_pik
#19376 Już niedługo dzień kobiet! fajną opcją dla każdej kobietki jest aparat do mierzenia ciśnienia, szczególnie to fajny prezent dla starszych kobiet, które mają problemy z ciśneiniem! dobre aparaty ma diagnosis i chyba dostępne w każdej aptece stacjonarnej.