Dyskusje o prezentach na osiemnaste urodziny

By lordd
#10481 Nie wiem czy masz na myśli prezenty kreatywne, śmieszne czy po prostu funkcjonalne, takie których używa sie po dzisiaj. Na swoją 18 dostałem mnóstwo śmiesznych prezentów od znajomych. Były pluszaki, kubki ze śmiesznymi napisami, koszulki, "tort" z papieru toaletowego. Natomiast dziadkowie dali mi album - który tworzyli przez 18 lat - album o mnie. Nie da sie takiego zrobic w trzy dni na zamówienie. Jeśli chodzi o strony z prezentami, na http://allinside.pl w każdym dziale znajdziesz coś na prezent. Dobrze sprawdzić, bo można kupić fajne rzeczy po mniejszych cenach.
By Lena
#10927 My się właśnie z mężem zastanawiamy, czy nie kupić troszkę droższego prezentu synowi na osiemnastkę. Czytamy właśnie o tv do 2 500zł: http://techfresh.pl/top-5-telewizorow-do-2500-zl/ Ale nie wiem czy to nie za dużo troszke... Chociaż syn cały czas jęczy, że chciałby większy tv do konsoli.
By kama1
#11047
bella napisał(a):jaki najfajniejszy prezent na 18 urodziny dostaliście?

Ja już nie pamiętam - latka poleciały. Ale od przyszłego roku zamierzam z tym walczyć i obchodzić tylko szesnastkę. Permanentnie :)