Dyskusje o prezentach dla mamy
By Rekin
#12939 Najlepszym i najbezpieczniejszym prezentem dla każdego jest uroczysty obiad czy też kolacja w dobrej restauracji. Ostatnio mamie taka niespodzianke zrobiłam- zaprosiłam ją do krakowskiej restauracji Mekong. Była zachwycona i restauracją i menu. Bardzo jej smakowały owoce morza.

By Mardeen
#13162 Dla każdego, ale jesteśmy na podstronie " dla mamy". Długo się zastanawiałam jaki zrobić prezent dla mojej mamy na urodziny, ciężko pracującej i zasługującej na relaks. Nie sądziłam, że tak ją wzruszy seria zabiegów w http://www.arkadia-opole.pl/. Gdybyście widziały jak się ucieszyła... bezcenne :mrgreen: warto sprawiać takie prezenty, których nikt się nie spodziewa. Mama była bardzo zadowolona i powiedziała, że dzięki mnie zacznie dbać o siebie.Nikt tak jak profesjonalna kosmetyczka nie zadba o nas :)
By olivia11
#14337 Ostatnio z rodzeństwem dla naszej mamy kupiliśmy jej ulubioną kawę Lavazza. Gdy ją dostała była szczęśliwa z naszego prezentu. Jeśli ktoś pije często kawę i jest jej wielkim miłośnikiem to taki prezent byłby strzałem w dziesiątkę. My kupiliśmy taką kawę na: http://www.sklepkawa.pl/pl/p/Lavazza-Qu ... -x-1-kg/54 ciężko ją dostać w normalnym sklepie dlatego zamówiliśmy ją przez internet. Mam nadzieję że mogłam pomóc. Pozdrawiam
By GreenTea
#14485 Moi bliscy zdecydowanie lubią prezenty praktyczne. nie lubią niczego co można tylko postawić żeby zbierało kurz. Najbardziej cieszą się z ubrań, dzięki czemu mam ułatwione zadanie. Właśnie siedzę na mojej ulubionej stronie z ubraniami Domodi.pl i wyszukuję bluzki dla mojej mamy. Waham się pomiędzy dwiema opcjami:

taką:
Obrazek
a taką:
Obrazek

Nie umiem się zdecydować.