Dyskusje o prezentach dla mamy
By KIRS
#8994 Myślę, że najlepszym, uniwersalnym i odpowiednim prezentem jest zegarek.
Ten praktyczny prezent sprawi, że na twarzy pojawi się uśmiech.
W dzisiejszych czasach zegarki są bardziej elementem biżuteryjnym, ozdobnym i dlatego uważam że każdy powinien go mieć.
Zapraszam na:

http://www.sklepkirs.na.allegro.pl
lub
http://www.sklepkirs.pl

By wierszoman
#9732 ŚWIETNY POMYSŁ NA ŚWIĄTECZNY PREZENT!

Zajmuję się pisaniem wierszy, jestem anonimowym
artystą, który piszę na wszelkiego rodzaju tematy,przy
pomocy kilku szczegółów, które chciałbyś abym zawarł w
wierszu, mogę napisać :
- satyryczny
- miłosny
- życzeniowy ( Na Święta ) ,czy też każdego typu wiersz
Wszystko odbywa się anonimowo, po więcej szczegółów zapraszam na wierszoman@gmail.com .,
opiszę jak to wygląda, robię to z pasji, tylko za symboliczne kwoty
Pozdrawiam :)
By lilka91
#11477 Moim zdaniem dla każdego najlepszym prezentem jest kawa :) Ja zawsze gdy idę na imieniny do jakiejś dalszej rodziny czy znajomych to kupuję porządną kawę. bardzo smaczna jest ta http://www.konesso.pl/product-pol-14-Ka ... o-1kg.html Miałam okazję ją pić kilka razy i jestem zachwycona jej smakiem i aromatem. Do tego jakieś dobre czekoladki i prezent gotowy :)
By mirek86
#12110 Moim zdaniem fajnym prezentem może być wycieczka. I nie mówię to o jakimś wyjeździe za granicę do 5 gwiazdkowego hotelu. Wystarczy jakiś krótki wypad np. do Poznania. To bardzo ładne miasto i jest tam co robić :) Poza tym można znaleźć fajne noclegi. Ja ostatnio szukałem hostelu dla mamy i trafiłem na http://kwaterymira.pl/ Okolica bardzo ładna, blisko Poznania a mimo to w okolicy są jeziora i lasy. Chcę tam zabrać mamę na weekend majowy bo ma wtedy urodziny :)
By emka
#12639 dobra kawa też jest warta uwagi, zwłaszcza jeśli ktoś ma wrażliwy żołądek i nie może pić takiej zwykłej. Kawa Gentile jest właśnie przeznaczona dla takich osób, ponieważ pozbawiona jest szkodliwych wosków, które właśnie podrażniają układ pokarmowy. Producent zastrzega, że jego produkt ma trochę mniej kofeiny niż zwykła kawa, ale ja dla mnie różnica nie jest wyczuwalna, http://www.i-apteka.pl/product-pol-47363-BRISTOT-Gentile-kawa-przyjazna-dla-zoladka-250g.html ;)
By sandra111
#12867 Ja najbardziej cieszę się z prezentów wyjazdowych. Jakieś spa czy nawet weekend w górach. Sama też takie prezenty zazwyczaj daję. Teraz chcę mężowi sprawić niespodziankę i zabrać go na weekend tutaj http://www.hotelekorona.pl/index.html Mam nadzieję że będzie to trafny wybór.