Dyskusje o prezentach na wszelkie inne okazje oraz inne rozmowy na temat prezentów
By KIRS
#9000 Myślę, że najlepszym, uniwersalnym i odpowiednim prezentem jest zegarek.
Ten praktyczny prezent sprawi, że na twarzy pojawi się uśmiech.
W dzisiejszych czasach zegarki są bardziej elementem biżuteryjnym, ozdobnym i dlatego uważam że każdy powinien go mieć.
Zapraszam na:

http://www.sklepkirs.na.allegro.pl
lub
http://www.sklepkirs.pl

By eLwira
#9119 Zależy na co ma być taki prezent :) okazja ma tu wielkie znaczenie. Np. na parapetówke super sprawką są doniczki, ja znam dobry sklep - http://fajnedonice.pl Z kolei dla kogoś kto lubi wygodę może być jaki fajny fotel biurowy :)np. z http://boxmarket.pl i tak można wymieniać i wymieniać :) wiele zależy od charakteru osoby, potrzeb itd :)
By SoniaK
#9197 Osobiście wychodzę z załozenia że warto kupić prezent, który bedzie praktyczny. Moze warto pomyśleć o kupnie jakis fajnych butów lub kurtki zimowej. Widziałam ,że tutaj www.landersen.pl spory wybór takiego obuwia a kurtki to już całkowita bajka
By blanka
#10091 Mi się wydaje, że takie prezenty jak zegarki są idealne jak na wiek 50+, uniwersalnym prezentem jest alkohol a nie zegarek :) pomijając abstynentów, ale tacy to pewnie noszą zegarki :P, poza tym nie wszyscy lubią mieć coś na ręce :)
By sylwia4012
#11476 A może coś z ubrania? Teraz fajne promocje ma byInsomnia. To znana i lubiana marka, głównie z racji wygodnych i uniwersalnych ciuchów dla każdego. No i wykonanych z bawełny - ja akurat bardzo lubię takie :) Może na początek jakaś bluzeczka http://byinsomnia.com/kategoria/bluzki-i-topy ? Myślę, że z tej kolekcji coś wybierzesz.
By Sebastian1578
#14348 Myślę, że markowe okulary mogły by być ciekawym prezentem. Takie modne i przyciemniające. Oczywiście nie jakieś wydziwiane tylko takie stylowe. Widziałem ładne modele w tym sklepie http://www.uniqueboutique.pl/9-kategorie/14-nasz-salon . Mają różne modele więc zawsze coś ciekawego można sobie wybrać.
By Perios.pl
#15153 Zgodze się co do markowego i dobrego zegarka,to jeden z najlepszych pomysłów na prezent i sprawdzi się w każdej sytuacji,zarówno jako prezent dla kobiet jak i mężczyzn,wystarczy tylko wybrać odpowiedni model,a akurat pod tym względem chętnie pomożemy i doradzimy,zerknijcie na www.Perios.pl