Dyskusje o prezentach dla prawdziwych przyjaciół
By dziewczyna0592
#26258 Najlepszy prezent to taki, który został dany od serca i będzie wzbudzał emocje :) ja swojej najlepszej przyjaciółce podarowałam fotoobraz przedstawiający nas z dzieciństwa :) super sprawa więc jak nie macie pomysłu to polecam http://fotoobrazyinfo.pl/

By czikita
#26536 Jeśli dla przyjaciółki to może zestaw do takiego manicure jak masz opisany tutaj: http://www.sukcesnaszpilkach.pl/wizerunek/uroda-i-zdrowie/paznokcie-hybrydowe-zrob-je-sama%20lakiery hybrydowe są teraz na topie, a z takim zestawem nie trzeba chodzić do kosmetyczki żeby je sobie zrobić.
By aleksandra12
#29074 Może jakaś modna biżuteria? Widziałam bardzo dużo fajnych kolczyków, naszyjników i zegarków w sklepie https://diamonddreams.pl/ . Sama zamierzam zrobić dość duże zamówienie dla siebie i koleżanek w tym sklepie ze względu na bardzo niskie ceny.
By Bejka
#31191 Trudno okreslić jaki będzie najlepszy prezent, bo każda z nas jest inna. Faktycznie łatwiej sie kupuje jak wie się co by chciała. Mi też udało sie fuksem dowiedzieć, że chce kupić sobie nową pościel i, że najchętniej kupiłaby biało czarną. Tu akurat nie miałam problemu, bo sama kupowałam sobie taka w jagodowymkocie, wystarczyło tylko kupić, ładnie zapakować.