Dyskusje o prezentach dla prawdziwych przyjaciół

By Kaczorek8
#37282 Ostatnio długo zastanawiałam się nad kupnem bransoletki dla przyjaciółki. Chciałam znaleźć coś wyjątkowego. Coś co podkreśli to, ile znaczy dla mnie jej przyjaźń. Zawsze mogę i mogłam na nią liczyć. Znamy się od szóstego roku życia i wiele razem przeszłyśmy. Mogłam na nią liczyć, gdy straciłam mamę i musiałam przeprowadzić się do innego miasta. Przetrwałyśmy rozłąkę, gdy ona mieszkała 2 lata we Włoszech. Była świadkiem na moim ślubie, a ja jej na rozwodzie. Dlatego pomyślałam o bransoletce ze znakiem nieskończoności. To teraz taki modny symbol, jednak jego znaczenie odkryłam w artykule https://www.karkosik.pl/blog/inspiracje ... onczonosci .
By orbitka
#37679 Kaczorek super pomysł. Ja tez zakupiłam branzoletke na prezent ale z Kruka https://wkruk.pl/bizuteria/bransoletki i do niej domówiłam grawer. Moja przyjaciółka uwielbia biżuterie pod każdą postacią i mam pewność ze prezent bedzie trafiony w 100 % :)
By Kaczorek8
#38227 Moja przyjaciółka niedługo kończy 40 lat. Z tej okazji postanowiliśmy zrobić jej nietypowy prezent. Cała nasza paczka trzyma się razem od szkoły podstawowej. Bywamy na swoich urodzinach, ślubach i chrzcinach. Niestety Ania nie wyszła za mąż, nadal jest singlem, choć to dusza towarzystwa i do tego bardzo atrakcyjna. Ma natomiast kompleks związany z okularami, które nosi. Ma bardzo dużą wadę wzroku. Dlatego wymyśliliśmy, że sprezentujemy jej laserową korekcję wady wzroku w https://blikpol.pl/ . Ona sama nigdy nie nazbiera na taki zabieg, a my z chęcią jej pomożemy.