Dyskusje o prezentach dla mężczyzn
By basiam
#17758 Mój brat uczy się na mechanika samochodowego dlatego na prezent chcałabym mu kupić narzędzia warsztatowe polecacie jakiś sklep gdzie je znajdę?

By Mili
#17761 Jeżeli szukasz narzędzi warsztatowych jako prezent myślę, ze warto sobie zajrzeć tutaj http://magma.sklep.pl/pol_m_TARCZE_TARC ... E-347.html mają bardzo duży wybór i przystępne ceny.
Myślę, że znajdziesz tam odpowiedni zestaw dla brata w dobrej cenie. Mam nadzieję, że Ci pomogłam :)
By figowa
#19429 Jeśli się nie znasz na narzędziach lub nie wiesz czego potrzebuje konkretnie to lepiej nie ryzykować, że rzuci w kąt. Może zamiast jakiś gadżet powiazany z zawodem? tu masz całą kategorię prezentów dla mechanika: http://www.mr-gadzet.pl/pl/p/Kubek-mechanika/1423
By JJRC.pl
#19529 Szukaj po prostu w sklepach internetowych gdzie masz zdecydowanie największy wybór jeżeli chodzi o tego typu akcesoria do warsztatu lub narzędzi i to w niższej cenie. Z tych dobrych firm polecam Makite lub Metabo.
By Aini
#21413 W warsztacie jest wiele narzędzi, które przydają się przy pracach przy samochodzie. Sądzę, że jednym z nich, który jest niezbędny, z pewnością jest smar https://www.koelnerpolska.pl/produkt/mn-09-092-preparat-wielozadaniowy-ws-90-400-ml/modeco-expert, w końcu, żeby samochód mógł sprawnie funkcjonować trzeba o niego zadbać.
By mane
#22048 Dla tych większych to ja polecam bardziej użyteczne " zabawki". Np. mój
narzeczony ejst ogromnym pedantem i clay czas czysci sowj samochod
dlatego kupie mu na pewno coś stad,
total-care.pl/cat-pl-1-AUTO-CARE-br-chemia-motoryzacyjna.html uwazam
ze to praktyczne rozwiazanie i bedzie zadowolony!
By Qween
#22337 W moim garażu najważniejsze są w sumie narzędzia. Bo dla mnie garaż to coś więcej, niż tylko miejsce do przechowywania samochodu :P Lubię umieć samemu naprawić te mniej skomplikowane usterki. Jeżeli szukacie dobrych narzędzi to polecam odwiedzić https://tooles.pl/przetwornice-napiecia-o_c_238_1.html – mają bogatą ofertę i można natrafić czasem na niezłe okazje.