Dyskusje o prezentach dla mężczyzn

By potwe2
#27408 Ja akurat mam ubezpieczenie samochodu w niemczech i jestem zadowolony tym bardziej iż niska składka idzie z moim zniżkami :) Współpracują z wieloma firmami, które świadczą naprawy i auta zastępcze, jedno w moim mieście, z którym miałem do czynienia to była Urbanfinance24. A posiadają wielu partnerów w całej Polsce i Niemczech.
By paniola
#27686 Czas wolny to u mnie i chłopaka tylko i wyłącznie sport... odkąd rozstalam sie z byłym mezem tak organizuje sobie czas. Od jakiegos roku jest to glównie bieganie, na okres zimowy zaopatrzyłam sie w fajną maseczkę do biegania, aktualnie planuje zakupić filtry https://dragonmask.pl/filtry W maskach antysmogowych bieganie jest duzo zdrowsze.
By Golderniejak
#27995 Kup mu zegarek BMW. Kżdemu facetowi pasuje! Właśnie cztałam artykuł na stronie https://magazyn.ceneo.pl/artykuly/Gadze ... -fanow-BMW i tak mnie to zainspirowało. Tak sobie myślę, że gadżety samochodowe dla fanów BMW to taki uniwersalny prezent. Jednak to dobra marka, pewnien symbol męskości. Co o tym sądzicie? Czytałyście ten artykuł?