Dyskusje o prezentach dla mamy

By lilka91
#15375 Ja ostatnio kupiłam mamie perfumy i była bardzo zadowolona. Jeśli wiesz jaki zapach podoba się Twojej mamie to myśle, że taki prezent będzie bardzo ok.
Poza tym możesz kupić coś do domu. Moja mama ma za dwa miesiące urodziny i myślałam o zamówieniu dla niej wyciskarki z http://www.energiazdrowia.pl/pl/c/WYCISKARKI-DO-SOKOW/1 Mama stawia na zdrowy styl życia i pomyślałam, że wyciskarka jej się przyda.
By AgnieszkaGrzelaz
#15931 Jak niedrogi to moze jakaś bluzka, albo spódnica? Czasami w sieci wyszukuję czegoś niedrogiego właśnie, może to nawet jakies okulary albo pasek, moja mama lubi dostawać ubrania ode mnie, bo wie, że znam jej gust i wiem co ona założy. Może torebka będzie również dobrym pomysłem, wiadomo, ze kazda ma przynajmniej 2/3 torebki,a w sieci można znaleźć duzo tańsze niż w sklepach.
By karmelka
#16056 Mojej mamie najczęściej kupuję jakieś gadżety do kuchni, albumy na zdjęcia (ma manię na punkcie wywoływania zdjęć :D ) albo jakiś kosmetyk. Teraz na Dzień Matki mam zamiar kupić ten krem http://www.herbsecret.pl/velvetin.html . Do tego oczywiście ponadczasowy bukiet kwiatów i prezent gotowy :)
By monaliza13
#16075 Moja mama ma na tarasie okrągły stolik przy którym w ciepłe dni pije kawkę lub czyta książkę. Dlatego pomyślałam o takim prezencie http://sklepholenderski.pl/p/73/530/obr ... porne.html Myślę że prezent się spodoba, bo kto powiedział, że na tarasie nie może być elegancko.