Dyskusje o prezentach dla mamy
By Milenka
#667 Szukam niedrogiego - max 50 zł prezentu, który mogłabym dać mamie z okazji 55 urodzin. Czy ktoś zna jakiś fajny prezent do tej kwoty? Mogą być ze sklepów internetowych.

By beniek33
#1232 Generalnie jestem zwolennikiem wykonania własnoręcznie jakiegoś prezentu. Np. album ze wspólnymi zdjęciami, gdy byłaś mała. No i do tego kwiaty, coś słodkiego jeżeli może :)
By balance
#2125 Jakiś fajny kosmetyk? Np. w czasie zimy w związku z tym, że trzeba szczególnie dbać o włosy można mamie zasponsorowac taki kosmetyk: http://www.kalamis.pl/product-pol-5711-Rich-Repair-Balsam-200ml.html, który jest profesjonalnie regenerującym balsamem regenerującym. Próbowałam go kiedyś i bardzo fajnie działała na moje włosy, były lśniące i dużo lepiej się rozczesywały.
By Prezentujeprezenty
#2128 Zgadzam się, żefajnym pomysłem jest samodzielnie zrobiony prezent, bo takie są najlepsze, o czym piszę na moim blogu o prezentach http://www.prezentujeprezenty.pl/2011/08/prezentuje-druga-zasade-mojej-prywatnej.html. Z rzeczy kupnych w kategorii do 50 zł polecam dobrą książkę, np. biografię Hanki Bielickiej (http://www.prezentujeprezenty.pl/2011/08/prezentuje-ksiazke-dla-prawie-kazdej.html) albo pożyteczny gadżet czyli wieszak na torebkę (http://www.prezentujeprezenty.pl/2011/08/prezentuje-idealny-drobiazg-dla.html). Na moim blogu o prezentach wciąż prezentuję pomysły w różnych kategoriach cenowych, więc zapraszam do jego regularnego odwiedzania.
By Florentia
#5092 Skoro ma być niedrogo i fajnie, to może jakieś ładne firanki? W internecie za 50 złotych można znaleźć już coś naprawdę ładnego i trwałego. Albo jakąś zasłonkę, czy pościel... Poszukaj sobie na stronie http://www.kaszmir-firany.pl/ - to jedno z lepszych miejsc w sieci, jeżeli chodzi o tego typu zakupy.