Dyskusje o prezentach ślubnych
By Mika
#485 Poszukuję jakiegoś nietypowego, absolutnie unikalnego prezentu dla młodej pary na ślub, którego będą miała 100% pewności, że nikt inny nie da. Musi to być coś całkowicie zaskakującego - macie jakieś pomysły?

By Staś
#496 Unikaj rzeczy praktycznych np. jakiś rzeczy związanych z AGD i RTV, żadnych odtwarzaczy DVD, tosterów, gofrownic, zastaw, ani talerzy czy sztućców. Możesz poszukać czegoś stylowego, np fajny stojak na wino czy coś w ten deseń. :)
By agata35
#514 nie do końca zgadzam sie ze Stasiem, który radzi unikać rzeczy praktycznych. moim zdaniem mozna kupic prezent z kategorii 'standardowych',a jednoczesnie moze on byc unikatowy.

Na przykład znajomi dostali w prezencie slubnym komplet poscieli - niby oklepane, ale to byl akurat bardzo elegancki komplet z welny, ktory calkowicie zmienil wystroj ich sypialni. i przyznam, ze bardzo spodobaly mi sie tego typu prezenty. oryginalnie, stylowo i praktycznie:)
By malwina78
#552 A może wykupić parze w prezencie jakiś weekend w spa? raczej nie należy do standardowych prezentów więc nie trzeba się martwić ze ktoś inny wpadnie na taki sam pomysł.a skoro to wyjazd tyko na weekend nie trzeba się martwić o załatwianie urlopu itp
By agata35
#656 wyjazd to też jest dobry pomysł, ale dobrze, gdyby termin wyjazdu nie byl narzucony, tylko para mloda mogla wykorzystac w odpowiadajacym im terminie.
By Nelka
#1676 Właśnie unikalne prezenty sa najfajniejsze. Np ja koleżnce zamówiłam gazetkę z artykułem o młodej parze i ich zdjęciem na okładce. Szczerze mówiąc chyba przebił wiele innych. No i najważniesze prezent na ślub który będzie fajną pamiątką i oszczędzi młodym kilku kompletów poscieli albo serwisów do kawy:)
By balance
#1970 Tez mi sie wydaje, że niezlym prezentem moze byc jakis fajny wspolny pakiet spa dla ich dwojga, będzie bardziej nietypowo a z pewnoscią im się spodoba i z chęcią wyrwą się na taki wyjazd 'poslubny' który da im odnowę ducha i ciała ;) i wspolne spędzenie romantycznych chwil relaksu we dwoje. Wydaje mi się to nietypowym ale fajnym prezentem bez wtopy :D
By Prezentujeprezenty
#2003 Ostatnio jako prezent ślubny podarowałam parze lubiącej gotować piec do pieczenia pizzy. Bardzo bym się zdziwiła gdyby dostali dwa takie prezenty. Więcej informacji o tym prezencie na moim blogu http://www.prezentujeprezenty.pl/2011/08/prezentuje-zestaw-dla-szefa-kuchni.html

Na blogu znajdziecie także inne niecodzienne pomysły na prezenty ślubne, np kosz piknikowy http://www.prezentujeprezenty.pl/2011/09/prezentuje-koszyk-peen-niespodzianek.html