Dyskusje o prezentach dla taty
By giftrun
#8892 Moje nietypowym, ale jednak bardzo praktycznym prezentem dla mojego taty była pomoc w przeprowadzce. Wszystkim się zająłem sam, żeby mógł sobie odpocząć. Znalazłem świetną firmę transportową i teraz już tylko się cieszę, że wszystko tak dobrze się udało:)

By agnieszka195
#9554 Witam. Zawsze robie preznty dla swoich najbliżych w sklepie internetowymwww.alieexpress24.pl każdy znajdzie tam coś dla siebie. Ostatnio zamówiłam poiekacz dla mojego taty bo zawsze o takim marzył. Przesyłak przyszła bardzo szybko bez zadnych problemów
By basiam
#9995 Fajny pomysł! Na pewno się ucieszy:) Tym bardziej, że zdrowy sen to podstawa, a jak boli kręgosłup i człowiek nie może się wyspać to wiadomo, chodzi niewyspany i zły. Zerknij sobie też tutaj:http://klubseniora.pl/ może znajdziesz jakieś wskazówki czym się kierować wybierając łóżko.
By ZusiaLis
#10881 Ja zawsze mam kłopot, co kupić dla taty. Jest takim trochę gadżeciarzem, więc wydawałoby się, że prezent dla niego to nie problem. A jednak...Wiem, że zawsze się cieszy z każdego prezentu, ale ja bym chciała, aby jeszcze to co dostanie mogło mu się naprawdę przydać.
Zbliża się 65 rocznica jego urodzin i chciałabym sprawić mu jakiś wyszukany prezent. Co proponujecie?
By sylwia4012
#12022 A może zaproszenie na imprezę motoryzacyjną. Moim zdaniem jest to nietypowy prezent. Widziałam taką ofertę na: http://www.drivingexperience.pl . Z firmą współpracują takie osoby jak Krzysztof Hołowczyc, Kajetan Kajetanowicz, Maciej Wisławski. Firma ma na koncie szereg realizacji związanych z imprezami motoryzacyjnymi. W ofercie jazdy po torze są samochody takie jak Lamborghini Gallardo, Porshe 911 Turbo, Ferrari 458 Italia czy Hummer H2. Jak dla mnie to bomba, wiec dla taty pewnie niesamowity prezent.
By Waldii87
#12241 A wiecie gdzie mogę dostać sprężarki tłokową? Właśnie dziś mu się rozwaliła i sprawa jest świeża a urodziny za tydzień. Znacie www.machair.pl ? Myślicie, że można im zaufać? Jeżeli nie to poradzicie inny serwis?