Dyskusje o prezentach dla taty

By elena
#17539 ja z bratem na urodziny naszego taty zafundowaliśmy mu jazdę na gokartach :lol: i wszyscy bawiliśmy się genialnie, tata też był bardzo zadowolony :)
By kasjopeja
#19537 Tu chodzi przecież o nietypowe prezenty , więc ja podarowałabym narzędzia podstawowe, przydatne każdemu majsterkowiczowi. Zerknijcie sobie tutaj: https://www.stukpuk.pl/narzedzia-reczne ... podstawowe - każdy mężczyzna niezależnie od wieku chyba byłby zadowolony, tym bardziej, że to praktyczny i oryginalny upominek.
By zosia
#19595 co sądzicie o zakupie kursu językowego na prezent? Mój tato jest już na emeryturze, narzeka że nie ma co robić, mało się rusza z domu tylko przesiaduje całymi dniami sam, do nas się nie chce przeprowadzić i tak mam wrażenie że jakiś zapąl życiowy w nim gaśnie, pomyślałem o wykupieniu właśnie kursu, żeby poszedł między ludzi, trochę się rozruszał a przy okazji też nauczył czegoś nowego, moja siostra mieszka w Anglii mógłby tam pojechać do niej ale na razie się wykręca że angielskiego nie zna, znalazłem w empik school kurs dla seniorów i poważnie nad tym myślę, myślicie że ten prezent będzie ok?