Dyskusje o prezentach dla taty
By dope1
#19969 Jeśli nietypowy to polecam kosiarkę bezobsługową :)
http://robotcity.pl/
nie tylko jest to niebanalne urządzenie, które na pewno zachwyci każdego mężczyzne, ale odciąży go w codziennych obowiązkach. Jeśli macie duży ogród, a Twój tata nie lubi dbać o trawnik, to będzie strzał w 10!

By Mardeen
#20036 Prawde mówiac ja lubie kupować prezenty , dla taty ja bym postawiła na akcesoria motoryzacyjne i połączyła je i
zapakowała fajnie np. total-care.pl/product-pl-236-COCKPIT-750-ml-8-ZAPACHOW-PERFUMOWANY i
total-care.pl/product-pl-242-Preparat-Szyba-400-ml-8-ZAPACHOW-PERFUMOWA mój tata byłby zadowolony.
By zatroskanaja
#22744 A może koszulka termoaktywna. Jeśli lubi rower, to warto pomyśleć. Ja przeczytałam poradnik http://portal.bikeworld.pl/artykul/pora ... wna_wybrac I dlatego mam zamiar skorzystać z rad w nim zawartych i kupić taka koszulkę mojemu tacie. Bierze udział w rajdach rowerowych, trasy bywają trudne i długie. Sam nie raz mówił, ze po takiej trasie pot z niego spływa. Więc to będzie trafiony prezent.
By KeKuLski
#24451 Może skusisz się na części do ciągnika z https://www.twojazagroda.pl/pl/c/C-330/57 ? Jeśli twój tata ma gospodarstwo rolne to na pewno ma także maszyny, więc takie części zapasowe na bank będą mu potrzebne. A to są najlepsze typy prezentów, takie praktyczne :)
By lenny
#26832 Nie wiem czy taki nietypowy, ale ja bym stawiała na gadżety. Może wideorejestrator lub zestaw słuchawkowy? Teletorium ma trochę fajnych modeli.
By PrezentyLubie
#27620 Mój tata zawsze narzekał na system nawadniania własnych roślin, dlatego pomyślałam, że zrobię mu nietypowy prezent, kupując linie kroplujące. Takie produkty mogą posiadać opcję regulacji wydajności podlewania – dzięki niej każda roślina otrzyma dokładnie tyle wody, ile jest jej potrzebne.