Dyskusje o prezentach dla taty

By juliettx
#28643
lenny napisał(a):Nie wiem czy taki nietypowy, ale ja bym stawiała na gadżety. Może wideorejestrator lub zestaw słuchawkowy? Teletorium ma trochę fajnych modeli.

Myślę, że takie gadżety są bardzo przydatne, ja bym faktycznie postawiła na zestaw głośnomówiący.
By mariette
#29228 Kwestia co tak naprawdę lubi tata i czym się interesuje. Wideorejestrator to dobra propozycja, ja od siebie dorzuciłabym też smartwatcha. W Teletorium też mają całkiem niezłe modele czasem.
By martyna96
#33414 Niektórzy borykają sie z różnego rodzaju uzależnieniami...wtedy na prezent nie musi być przysłowiowy kwiatek ale np wizyta w ośrodku terapii uzależnień.


Każdemu z czystym sercem mogę polecić dobry Ośrodek Terapii Uzależnień SYMPTOM www.uzalezniony.pl lub www.terapia-leczenie.pl albo też fajną alternatywę dla kogoś kto woli nie wychodzić z domu : Terapia przez Skype http://www.terapiaprzezinternet.com

www.ukraina-pracownicy.pl
:) ;)
By Vivaldi
#38749 Ja w tym roku postanowiłem zrobić rodzicom bardzo nietypowy prezent. Moi rodzice są właśnie w trakcie remontu łazienki i postanowiłem troszkę pomóc i kupić nowy grzejnik na podczerwień Dzięki któremu będą mogli zrezygnować z tradycyjnego kaloryfera który zajmuje dużo miejsca.