Dyskusje o prezentach dla przełożonych, szefa, szefowej

By sandra111
#14101 A może przyjęcie niespodzianka i zarazem impreza integracyjna dla pracowników. Dwie pieczenie na jednym ogniu. Każdy będzie zadowolony. Sprzęt na taką uroczystość można wypożyczyć tutaj http://www.danmel.com.pl/index.php/kate ... doroslych/ Zorganizować różne zabawy i zawody. Będzie masa śmiechu i radości. Zespół się zgra i też zobaczy że szef ma ludzką twarz.
By monaliza13
#14822 Dla mnie zawsze trafionym prezentem jest książka. Np Dziennik o-błędnik książka dla kobiet chociaż nie tylko. Mówi o ważnych problemach życiowych bohaterki, ale nie brakuje tematów humorystycznych. A czy książka to nietypowy prezent?
Chyba coraz częściej tak, bo w erze komputerów, ludzie coraz mniej kupują książek.
By sylwia4012
#16492 Mozna tez zafundować ciekawe szkolenie, bo nic tak nie procentuje jak inwestycje w samego siebie. Tak więc można zerknąć np. na szkolenia business english, świetne, bo sama patrzyłam na takie w tej firmie i chętnie bym skorzystała :)
By JestemBoJestem
#16530 U mnie w pracy na imieniny szefa koleżanka wymyśliła bardzo ciekawy prezent. Szef, aż miał banana na twarzy :) Zamówiła rysunek specjalnie dla niego. Zadzwoniła do rysownika www.brombi.pl , podała mu imię szefa i to czym się zajmuje. On tylko zapytał jeszcze czy rysunek ma być w wersji papierowej czy elektronicznej. Po kilku dniach rysunek wisiał u szefa na ścianie :)
By adik356
#21255 Dla szefa rzeczywiście szkolenie może być ciekawym doświadczeniem, bo np. mój raczej się tak nie udziela. Myślicie, że taki warsztat mu się spodoba http://mindsupporters.com/training/wars ... relations/ ? Od lat miewa problemy z wypowiadaniem tego, co zamierza więc może warto zainwestować? Przy okazji będzie mógł wymieniać doświadczenia, pytać i szukać własnych słabości.
By Igor33
#22614 Ja słyszałem od znajomych o AASA- tu łapcie link pożyczki na dowód bez BIKu Bardzo szybko ta firma się stała się popularna wsród moich znajomych, którzy potrzebowali szybko pieniążków na nagłe wydatki, a ta firma własnie proponuje ekspresowa POŻYCZKA PRZEZ INTERNET. Nawet gdy nie udawało im sie dotrzymać termin spłaty, to bo bezproblemowo odraczali spłate. Pozdrawiam
By felicious
#23409 Prezent dla przełożonego może się wiązać zarówno ze strefą prywatną (czekoladki, dobra kawa) jak i strefą zawodową (dodatkowa pomoc w rozwoju biznesu). Uważam, że ciekawym prezentem może być audyt SEO, czyli analiza strony internetowej firmy pod kątem jej korzystnej optymalizacji. Taki audyt można zamówić tutaj http://fabrykamarketingu.pl/audyt-seo-strony-www/ i z pewnością będzie to pozytywnym zaskoczeniem dla szefa/szefowej. Jeżeli dodatkowo wspomoże go w biznesie, to tylko same plusy. :)
By Majo4
#23576 Pomysł na prezent dla szefa pojawił się przypadkiem. Miało być elegancko i w miarę tanio, czyli prestiżowy upominek biznesowy. Voucher na kolację to był strzał w dziesiątkę. Nam wyszło niedrogo, a dyrektor zadowolony ;) Jeśli ktoś szuka pomysł na ekskluzywne prezenty firmowe, to warto zobaczyć:

https://prezentokracja.pl/kolacja-degustacyjna-w-restauracji-tamka-43