Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach
By aleksandra12
#26362 Staram się na bieżąco badać. Niestety często jest tak, że nie mamy czasu na regularne wizyty u lekarza. Polecono mi stronę, na której można online zamówić testy na raka, badania genetyczne. Uważam, że jest to świetna alternatywa i przede wszystkim - oszczędność czasu. Jeżeli ktoś jest zainteresowany, to tutaj jest link do strony .

By JacekMarkos
#29641 Ja też stawiam na badania, ale okazuje się, że polskie laboratoria w większości przypadków stawiają zła diagnozę. Mam na myśli analizę chemiczną kamieni nerkowych, bo na taką przypadłość choruję. Byłem jednak dociekliwy i znalazłem https://euksi.org/badania/analiza-kamieni-nerkowych/ , czyli instytut gwarantujący pewność wyników dzięki wysyłaniu próbek do nowoczesnych laboratoriów znajdujących w USA lub Szwecji.
By PrezentyLubie
#29788 Czasami można zapobiec chorobie nowotworowej, która wywołana jest nieleczeniem innego choróbska. Sama ostatnio dużo nad tym myślałam i powiem szczerze, że chyba zwiększę swoją wiedzę prozdrowotną. Ostatnio znalazłam ten artykuł https://portaldlazdrowia.pl/nadzerka-szyjki-macicy/ i muszę przyznać, że taka nadżerka może okazać się niebezpieczna. Teraz wiem co ją powoduje, a także na jakie objawy zwracać uwagę. Lepiej wykonywać badania kontrolne.
By cysianisia
#29866 Ja nie wierzę w takie rzeczy.. wolę wybrać się do specjalisty niż zamawiać coś niepewnego przez internet.
By nboss
#33074 Może znajdziecie jakieś inne metody leczenia?
Zastanówcie się nad leczeniem marihuaną, mają bardzo dobre działanie na niektóre objawy chorób.
Możesz kupić sobie nasiona u chłopaków z https://panpestka.pl/ , świetni są znają się na rzeczy, możecie sami sprawdzić.