Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach
By AnetkaS
#31750 A ja się praktycznie nie maluję, odkąd zrobiłam sobie doczepiane rzęsy. Każdej kobiecie to polecam, przynajmniej nie trzeba tak dużo czasu spędzać w łazience na makijażu;)

By Izyda
#32390 Dobór kosmetyków jest bardzo ważny, zwłaszcza gdy chodzi o okolice oczu. Stosujemy często odżywki do rzęs, a warto wiedzieć, jakie są najlepsze, aby nie wywołać podrażnień. Trzeba mieć na uwadze wskazówki z tej strony www.rabatowoblog.pl/odzywka-do-rzes . Gdy je poznacie będziecie wiedziały między innymi jak prawidłowo zrobić demakijaż. Sądzę, że każdej z nas przyda się ten świetny kosmetyczny przewodnik.
By zatroskanaja
#32905 Kosmetyki to jedno, a dobre pędzelki do zrobienia makijażu oczu to nie mniej ważna sprawa. Ostatnio trafiłam na pędzelki marki Sosu. Bardzo fajny zestaw na który składa się 7 różnych pędzelków min pędzelek duży puchaty, średni puchaty,zaostrzony pędzel do blendowania, sztywniejszy precyzyjny pędzel do kresek itp. Nawet nie przypuszczałam że tyle pędzelków trzeba by zrobić profesjonalnie oko.
By paniola
#33736 Oko to u mnie podstawa makijażu. Każda kobieta w makijażu czuje sie bardziej kobieco. Sztuczne rzęsy to dla mnie rewelacyjne rozwiązanie, dzieki temu zaoszczędzam sporo czasu podczas makijażu a oko jest zawsze podkreślone. Ostatnio zamawiałam rzęsy na pasku i jestem mile zaskoczona. Świetnie się trzymają i efekt jest dokładnie taki jak oczekiwałam. Każda kobieta powinna się czuc atrakcyjna, nawet od razu po wyjściu z łózka
By Bella89
#33884 A ja nie stosuje sztucznych rzęs, po co osłabiać swoje? Już jakiś czas temu kupiłam sobie świetny tusz i idealnie wydłuża oraz podkręca mi rzęsy. Teraz planuje kupić sobie http://goldenrose.pl/produkty/make-up-f ... -rose.html żeby móc utrwalać swój makijaż i cieszyć się nim przez długi czas.
By Dijon21
#34616 Też zawsze mam bardzo duży problem z tym, żeby cienie mi się utrzymały przez całe wesele, dlatego już nie ryzykuję i chodzę na profesjonalny makijaż (np. makijaż Mokotów). Dzięki temu nie tylko mam idealnie dobrane kolory do cery i kreacji, ale i bardzo długo się utrzymują. W ten sposób nie muszę się martwić, że po dwóch godzinach będę musiała poprawiać makijaż żeby znowu dobrze wyglądać.
By helguzia
#35119 rzęsy zdarza mi się przedłużać raz na jakiś czas :) za to nie mogłam się powstrzymać i zrobiłam sobie makijaż permanentny a dokładnie kreski na górnych powiekach. Jaka to oszczędność czasu i wygoda gdy nie muszę codziennie ich malować ( i tak nigdy nie były idealne równe). Wybrałam się do warszawskiego salonu Jest Pięknie na ulicy Wilczej do Dominiki Kossakowskiej. Najlepsza linergistka w mieście :)