Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach
By Leonarda
#22492 Wiele z nas ma kłopot by wykonać odpowiednio makijaż oczu. Nie wiemy, jakie wybierać kosmetyki i jak je używać. W makijażu oczu panują trendy https://pl.oriflame.com/beautyedit/tren ... he-catwalk Warto wiedzieć, co jest modne, aby właściwie wybierać kosmetyki. Osoby obdarowane będą zachwycone.

By sasza
#24341 Ja polecam makijaż permanentny. Od kiedy zrobiłam sobie kreski na powiekach w krakowskim Vici Clinic w ogóle przestałam używać eyelinera. A kiedyś się z nim nie rozstawałam. Zabieg wykonywał pan Krzysztof, bardzo sympatyczny. W cenie miałam też korektę. Wiem, że teraz w październiku każdy dostanie 20% rabatu więc nie ma się nad czym zastanawiać :)
By Suzanne
#24419 Według mnie taki makijaż nie wygląda naturalnie.
By viralx
#24437 Według mnie to samo. Nie ma co z tym przesadzać.
By ekspresja
#28034 To w dużej mierze kwestia dobrych kosmetyków, mnie się świetnie nakłada te mineralne - http://alilla.com są bardzo trwałe i mi się nie rozmazują. Nie ma co się załamywać tylko ćwiczyć
By epolka
#28151 Ja uważam, że zarówno makijaż permanentny jak i zabiegi takie jak na przykład przedłużanie rzęs mogą wyglądać naturalnie. W salonie http://www.ateliermagnitica.pl/stylizacja-rzes/ można się zapoznać z ofertą i przekonać się na własnej skórze. :) Odpowiednio dobrany makijaż i zabieg tylko upiększą i nieważne, czy będą chwilowe czy na stałe. :)
By Arkadia
#31570 Żeby makijaż oczu dobrze się prezentował, to muszą być one zadbane. Ja stosuję do pielęgnacji różne kosmetyki. Jeśli chodzi o rzęsy, to właśnie chcę wybrać sobie skutecznie działającą odżywkę. Co sądzicie o tej Miralash z tej strony www.najlepszedlakobiety.pl/najlepsza-odzywka-do-rzes/ ? W sumie Revitalash także jest dobra. Którąś z nich stosowałyście? Bardzo jestem ciekawa, jakie są wasze opinie.