Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach

By Mili
#25980 Ja już ogród mam zrobiony, ale dużo czasu zajęło mi to by go zrobić :) Myślę, że i Wam się to uda jeśli się zainspirujecie i poświęcicie temu maksimum uwagi. Polecam również meble ogrodowe metalowe, ponieważ super się spisują w ogrodzie. Myślę, że i ty będziesz zadowolony :)
By FranczeskaWil
#25988 Ja mam takie meble i rzeczywiście są spoko, co najważniejsze są bardzo praktyczne :) Również polecam postawić na ogrodzenie aluminiowe i automatyczną bramę, ja to wszystko zamawiałam w http://euro-fences.pl Bardzo elegancka, pasuje mi do mojego nowego domku i przede wszystkim jest to trwała rzecz
By tiferko
#26260 jeśli zależy nam na ładnym ogrodzie to musimy dokarmiać nasze roślinki również trawnik. Warto wybrać nawóz wieloskładnikowy, a ceny nawozów i maszyn do ogrodu możemy szukać przez ogłoszenia na https://gielda-rolna.com/maszyny-rolnicze/kosiarka/ znajdzimy tam wszystko co będzie nam potrzebne do ładnego i zadbanego ogrodu.
By czikita
#26527 [quote="tiferko"]jeśli zależy nam na ładnym ogrodzie to musimy dokarmiać nasze roślinki również trawnik. Warto wybrać nawóz wieloskładnikowy

Dokładnie, nawożenie trawnika to podstawowy zabieg pielęgnacyjny, dzięki któremu trawa będzie pięknie wyglądać. Ja najczęściej zamawiam nawozy do trawnika na tej stronie.
By mondrala
#26720 Jeżeli szukacie dobrej szkółki drzew, lub firmy która wykona najlepiej wasz ogród to serdecznie polecam http://www.marekgurgul.pl/szkolka-drzew-krzewow/ Bardzo dobrze poradzili sobie z ogrodem mojego ojca. Jest pedantem i chciał całować Panów po rękach za ich perfekcję wykonanej pracy! Warto sprawdzić ofertę!