Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach

By PrezentyLubie
#27442 Ja do swojego ogródka planuję kupić nowy basen, ale potrzebuje też pompy ciepła do basenu. Takie urządzenie jest doskonałym sposobem ogrzewania basenu. Pomimo, ze pracuje w oparciu o energię elektryczną to zastosowana technologia pozwala uzyskać 5,5 razy więcej energii w stosunku do włożonej. Co o tym myślicie?
By engii5
#27484 To trzeba naprawdę kochać. Moja mama uwielbia spędzać czas w ogrodzie, ale mi się jakoś niestety nie udzieliło ;)
By wiolasa
#28654 Oj tak, ale do tego żeby się w tym zakochać też potrzeba jeszcze porządnie najpierw sobie urządzić miejsce wypoczynku w ogrodzie. Dlatego moim zdaniem bardzo dobrą inwestycją byłoby zakupienie sobie najporządniejszych mebli ogrodowych w naszym kraju ze strony https://dominova.com.pl/meble-ogrodowe . Kupowałem już tam nie raz, nie dwa i jeszcze nigdy się na nich nie zawiodłem !
By mondrala
#29133 Moim i męża pomysłem na ogród było zrobienie placu zabaw dla naszych dzieci i ich przyjaciół. Inspirowalismy się tym artykulem http://www.arbuziaki.pl/jak-urzadzic-pr ... e-pomysly/ Oboje uważamy że jest to o wiele lepsze zagospodarowanie ogrodu niz kwiatki które tylko ładnie wyglądają a niczego nie wnoszą.
By sasza
#29160 Jeśli chodzi o kwestię hodowli roślin to warto też zastanowić się nad kwestią agrowłókniny. To materiał, który chroni rośliny przed niekorzystnymi warunkami, takimi jak chwasty czy niskie temperatury. Koniecznie zajrzyjcie na stronę http://geocover.pl/ i poczytajcie więcej na ten temat. Myślę, że to świetne rozwiązanie.
By Mimichaska
#29271 Planujecie coś ciekawego do ogrodu? Może warto już się zastanowić, bo to najwyższa pora na sadzenie roślin i krzewów przy domu. Chyba przymrozki już nas nie dopadną z tego co oglądałam w pogodzie. Czekają już na mnie sadzonki zamówione w sklepie https://www.gardenowo.pl/sadzonki/drzew ... wy-iglaste Przy najbliższym słonecznym weekendzie wezmę sie do pracy.
By joejons
#29388 Nawiązując do tematu myślicie, że warto inwestować w jakieś środki ochrony roślin? Chciałbym żeby w moim ogrodzie wszystkie rośliny zdrowo rosły i były piękne. Znalazłem nawet ofertę z takimi specyfikami tutaj: https://hurtowniarolnicza.pl/srodki-ochrony-roslin/ Co myślicie? To będzie dobry wybór?