Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach
By aleksandra12
#24487 Wiem, że pogoda za oknem nie dopisuje ale to dobry moment aby zaplanować zagospodarowanie ogrodu. Narazie stoi całkiem pusty, nie ma tam nic poza trawą. Macie jakieś pomysły, inspiracje? Dodam, że mam również dzieci - chciałabym aby miały swój kąt. Ja tak pomyślałam o basenie plastikowym produkcji Pool Design Company - mogą skorzystać z niego nie tylko dzieci, ale również i dorośli. A ze względu na wysoką jakość produktów taki basen posłuży bardzo wiele lat.

By diament
#25149 Ogród wymaga częstego dbania i pilnowania roślin oraz pielęgnowania. Ale efekty później są niesamowite. W ogrodzie fajne są też tarasy. Macie takie w swoich ogrodach? To super miejsce na odpoczynek. Można zlecić tej firmie TDM Tarasy drewniane zrobienie takiego ładnego, drewnianego tarasu.
By Rekin
#25166 Mam ogród w końcu a wiele lat o tym marzyłem. Hydraulik lublin musi teraz powiedzieć mi co i jak podłączyć aby oczko wodne pracowało czy zraszacze. Na wiosnę chciałbym dzieciom basen zrobić. Już mi się marzy grill wieczorami.
By regina
#25473 Mam działkę od nie dawna i też ją dopiero zagospodarowuję. Zaczęłam od trawy która nie bardzo chce mi rosnąć ale w sklepie
https://www.sklepogrodniczy.pl/nasiona-traw/ zakupiłam jakiś gatunek który ma ponoć być skuteczny. Ponadto posadziłam iglaki i teraz myślę o krzakach owocowych Teren nie jest za duży więc na razie planuję.
By nawet
#25514 Ja niestety mieszkam w bloku, ale już niedługo!
By Alka87
#25643 Ja ostatnio zamówiłam meble do ogrodu poza sezonem i udało się wiele zaoszczędzić. To świetna okazja. I na kolejny sezon będziemy już przygotowani.
Wybrałam meble ogrodowe technorattan
Są wygodne oraz lekkie. Już nie mogę się doczekać sezonu
By popcorn
#25658 wiele materiałów budowlanych do ogrodu można znaleźć choćby tutaj https://www.farm-market.eu/ polecam też zajrzeć na dział roślin, krzewów jest ogromny wybór. Teściu jest stolarzem, to fajne stoliki i krzesła już zrobił teraz pora na wykończenie, ogrodzenie i kilka dodatków ;)