Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach
By goko
#29168 Ciężko Ci w odpowiedni sposób dobrać bezpieczne, solidne opakowania pod swój towar? A co myślisz o tym aby je indywidualnie pod dany towar zaprojektować pod okiem fachowców? Koniecznie skorzystaj z naszej oferty http://www.deltatrans.pl/pl/17,Racki-i- ... ansportowe i zaufaj naszemu doświadczeniu w temacie magazynowania!

By heweea
#32401 Wydaje mi się, że towar dobrze zabezpieczyć folią do pakowania. Takie folie możecie nabyć od http://unilabels.pl/pl/products/folie-drukarskie/ . Oferują oni wytrzymałe folie z możliwością wykonania na nich nadruku. Do wyboru sa folie PCV, PET i BOPP . Dziki p oprawnemu opakowaniu towary docierają bezpiecznie do klientów.
By wiolasa
#36218 Porządne koperty i opakowania to absolutna podstawa w każdej firmie. A już szczególnie w takich, gdzie prowadzona jest głownie sprzedaż wysyłkowa- tak jak w moim sklepie. Jeśli chodzi o wszelkie akcesoria do pakowania przesyłek, to ja wszystko zamawiam u http://viki.com.pl/ . Mają naprawdę porządne opakowania tekturowe, którze dobrze zabezpieczają przesyłki :)