Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach
By goko
#29168 Ciężko Ci w odpowiedni sposób dobrać bezpieczne, solidne opakowania pod swój towar? A co myślisz o tym aby je indywidualnie pod dany towar zaprojektować pod okiem fachowców? Koniecznie skorzystaj z naszej oferty http://www.deltatrans.pl/pl/17,Racki-i- ... ansportowe i zaufaj naszemu doświadczeniu w temacie magazynowania!

By heweea
#32401 Wydaje mi się, że towar dobrze zabezpieczyć folią do pakowania. Takie folie możecie nabyć od http://unilabels.pl/pl/products/folie-drukarskie/ . Oferują oni wytrzymałe folie z możliwością wykonania na nich nadruku. Do wyboru sa folie PCV, PET i BOPP . Dziki p oprawnemu opakowaniu towary docierają bezpiecznie do klientów.
By wiolasa
#36218 Porządne koperty i opakowania to absolutna podstawa w każdej firmie. A już szczególnie w takich, gdzie prowadzona jest głownie sprzedaż wysyłkowa- tak jak w moim sklepie. Jeśli chodzi o wszelkie akcesoria do pakowania przesyłek, to ja wszystko zamawiam u http://viki.com.pl/ . Mają naprawdę porządne opakowania tekturowe, którze dobrze zabezpieczają przesyłki :)
By Amanda
#37569 Moim zdaniem pakowanie towaru najlepiej zlecić firmie, która ma w tym doświadczenie. Ze swojej strony mogę polecić Perfect Meridian http://perfectmeridian.pl/ . To jest bardzo wygodne, gdy człowiek zajęty jest ważniejszymi sprawami związanymi z własnym biznesem. Produkty są kompletowane, pakowane i wysyłane dokładnie tak jak im się zleci. To bardzo solidna firma.
By aguś1
#37804 Folia bąbelkowa dobrze amortyzuje uderzenia czy upadki. Wiadomo - wszystko zależy też od tego, co jest w takiej przesyłce. Szczególnie elementy szklane czy takie, które łatwo mogą się uszkodzić należy dobrze zabezpieczyć. W wielu przypadkach zda egzamin tego typu https://opakowania24.eu/folia-babelkowa.html folia bąbelkowa. Można ją wykorzystać na wiele sposobów.
By klerry
#38599 Też ostatnio zajeliśmy się z firmą produkcją na całego i szukamy jakiegoś dobrego, konkretnego producenta opakowań kartonowych. Póki co posiłkowałem się Google i z wyszukiwarki najtrafjniejsza jest firma http://amtkartony.pl/ ktorą sporo osób poleca. Ktoś z naszych forumowiczów być może korzystał z ich usług? Będę wdzięczny za wszelkie odpowiedzi!
By ANDRZEJ_KUBUS
#39172 TAK, POLECAM, WSPÓŁPRACUJEMY Z NIMI OD KILKU MIESIĘCY. nIE MA Z NIMI WIEKSZYCH PROBLEMÓW. OFERUJĄ DARMOWY TRANSPORT NA TERENIE WARSZAWY. ALE ROBILIŚMY OD NICH RÓWNIEZ WYSYŁKI KARTONÓW DO PRZEPAKOWNI POD KATOWICAMI I NIE BYŁO Z TYM PROBLEMU. zAPAKOWALI, TYLKO POPROSILI O ZWROT PALET