Dyskusje o prezentach pod choinkę 24 grudzień
By herku.ules
#18815 Cześć wszystkim! W tym roku postanowiłem że Mikołaj będzie chojny i przyniesie mojej żonie prezent z prawdziwego zdazenia ! Zrobiłem mały wywiad u jej koleżanek i padło na orbitrek, podobno się jej marzy tylko jakoś budżet się nie znajdywał do tej pory. Pytanie tylko jaki. Wszedłem w internet a tam taki wybór że głowa mała a ja sie nie znam co tu dużo mówić. Podpowiecie coś?

By Goska123
#18870 wybór jest duży i przedział cenowy tak samo więc musisz napisać za ile chcesz kupić i czy twoja żona jest wysportowana i wtedy jakiś dla zaawansowanych a jak całkiem początkująca to coś prostszego
By Ania_ABCfitness
#18947 Dokładnie, jeżeli podasz budżet, jakim dysponujesz, będziemy mogli pomóc bardziej ;) Jeżeli zupełnie się nie znasz, musisz wiedzieć, że przede wszystkim trzeba dokonać wyboru pomiędzy orbitrekiem magnetycznym a elektromagnetycznym. Ten drugi jest droższy, ale i bardziej funkcjonalny. Na ten moment sugerowałabym zakup modelu, w którym jak najwięcej parametrów można regulować (opór, kąt kierownicy), wtedy osoba ćwicząca może je dostosować do swoich potrzeb i możliwości i w miarę upływu czasu i osiągniętych efektów zwiększać intensywność treningu. Dodam jeszcze, że przy zakupie warto zwrócić uwagę na wielkość koła zamachowego (dobrze, żeby ważyło minimum 5 kilogramów, wtedy trening będzie przebiegał płynnie).
By herku.ules
#18984 To znaczy tak, wedlug mojej najlepszej wiedzy zona na czymś takim nie cwiczyła, ale by chciała. Czy jest wysportowana, to trudno powiedziec, jakichs sportów regularnie nie uprawia, ale nie jest tez jakaś otyła czy niesprawna, normalna po prostu ;p Budżet to sam nie wiem bo to zalezy czy opłaca się inwestować w droższy, czy to duża różnica, czy moze z tańszego będzie zadowolona. Powiedzmy wstępnie tak 800 zł ale nie przywiazujmy sie do tego bardzo.
By Ania_ABCfitness
#19047 Za wyższą ceną idzie przeważnie rozbudowany zestaw funkcji, który pozwala na większe zróżnicowanie treningu. Droższe orbitreki są często wyposażone w nowoczesne systemy komputerowe, dające między innymi możliwość tworzenia własnych programów treningowych czy połączenia sprzętu z urządzeniem mobilnym. W cenie, jaką zaproponowałeś, mogę polecić Ci na przykład model Sapphire SG-511E Thunder II: http://www.sapphire-sport.com/pl/katego ... er-ii,149/. To najnowsza propozycja w naszym sklepie, łącząca zalety orbitreka magnetycznego z nowoczesną technologią. Za pomocą komputera z cyfrowym wyświetlaczem można monitorować czas ćwiczeń, spalone kalorie czy osiąganą prędkość. Trening na nim jest bezpieczny i stabilny (dzięki dużej wadze i antypoślizgowej podstawie), a jego przemieszczanie wygodne ze względu na obecność rolek transportowych. Na naszej stronie możesz zapoznać się z aktualną ofertą, obejrzeć dostępne modele, a także – jeżeli już się zdecydujesz – dokonać zakupu. Zapraszamy!
By Wily.pl
#19141 Pytanie czy ma być to konkretnie sprzęt do domowej siłowni i fitness, czy też może być coś innego, bo jeżeli opcja nr 2 to zdecydowanie polecam monocykl elektryczny, czym na pewno zaskoczysz wszystkich, to zarówno praktyczny jak i oryginalny gadżet, szczegóły znajdziecie na www.Wily.pl