Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach

By Tanrynang
#23513 Organizacja wesele to nie tylko wybór sali. Sama sie przeraziłam ile rzeczy trzeba ogarnąć kiedy znalazłam ten portal http://slubnaceremonia.pl w internecie. Na szczęście jest tu wszystko bardzo przejrzyście opisane i porady, które są tu spisane okazują się być na prawdę przydatne podczas organizacji!
By Mardeen
#25531 My organizowaliśmy nasze wesele w Chacie z Zalipia w Sarnowie. To bardzo ładne i eleganckie miejsce na przyjęcia weselne. Można tam zorganizować zarówno mniejsze, jak i większe przyjęcia.
By mondrala
#25972 Organizacja wesela to nie lada wyzwanie , moi znajomi urządzili wesele pod Warszawą http://www.hotellamberton.pl/wesele/ Byli bardzo zadowoleniu z przebiegu wesela , na stołach niczego nie brakowało ,a kuchnia była bardzo smaczna . Do dyspozycji gości była romantyczna altana oraz piękny ogród hotelowy. Goście również byli bardzo zadowoleni z tego miejsca .
By MarekOz
#26399 Organizacja wesela wcale nie jest trudna. Wymaga czasu, ale warto zacząć od zarezerwowania sali. My mieliśmy wesele w Chacie z Zalipia w Sarnowie. Zaklepalismy sobie termin, a później zaczęliśmy resztę przygotowań.
By zatroskanaja
#26664 My zaczeliśmy od listy gości i znalezienia zaproszeń. Chcieliśmy by goście byli dużo wcześniej zawiadomieni i nie mieli problemów z swoimi planami. Skorzystaliśmy z oferty http://prezentforum.pl/post26399.html?hilit=wesele#p26399
Do wybranych wzorów dołaczyliśmy listę gości - to bardzo fajna usługa bo nie trzeba samemu odręcznie wypełniać zaproszeń. Tempo realizacji nas zaskoczyło. Już po 5 dniach otrzymaliśmy gotowe wypełnione zaproszenia.
By aguś1
#26686 Na pewno warto wszystko robić w swoim czasie. Nie należy niczego odkładać na ostatnią chwilę. Tutaj http://hotelnabloniach.pl/blog/co-zalat ... ed-slubem/ macie informacje co należy załatwić 8-6 miesięcy przed ślubem. Warto zweryfikować czy już to zrobiliśmy czy też odłożyliśmy na później :)