Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach

By Tanrynang
#23513 Organizacja wesele to nie tylko wybór sali. Sama sie przeraziłam ile rzeczy trzeba ogarnąć kiedy znalazłam ten portal http://slubnaceremonia.pl w internecie. Na szczęście jest tu wszystko bardzo przejrzyście opisane i porady, które są tu spisane okazują się być na prawdę przydatne podczas organizacji!
By Mardeen
#25531 My organizowaliśmy nasze wesele w Chacie z Zalipia w Sarnowie. To bardzo ładne i eleganckie miejsce na przyjęcia weselne. Można tam zorganizować zarówno mniejsze, jak i większe przyjęcia.
By mondrala
#25972 Organizacja wesela to nie lada wyzwanie , moi znajomi urządzili wesele pod Warszawą http://www.hotellamberton.pl/wesele/ Byli bardzo zadowoleniu z przebiegu wesela , na stołach niczego nie brakowało ,a kuchnia była bardzo smaczna . Do dyspozycji gości była romantyczna altana oraz piękny ogród hotelowy. Goście również byli bardzo zadowoleni z tego miejsca .
By MarekOz
#26399 Organizacja wesela wcale nie jest trudna. Wymaga czasu, ale warto zacząć od zarezerwowania sali. My mieliśmy wesele w Chacie z Zalipia w Sarnowie. Zaklepalismy sobie termin, a później zaczęliśmy resztę przygotowań.