Dyskusje o prezentach na chrzciny dla dziecka i dla rodziców
By Becia
#1279 Idę z moim chłopakiem do jego rodziny na chrzciny. Generalnie to on daje od nas prezent, ale ja również chciałabym coś dorzucić od siebie. Chciałabym, żeby to było coś oryginalnego, ale raczej nie drogiego... Macie jakieś pomysły?

By KarolN
#1284 Jak szedłem z moją dziewczyną na chrzciny do mojej rodziny to ona kupiła dziecku wózek zrobiony z pampersów. To było genialne:) Na wszystkich zrobiło wielkie wrażenie :)
By kasiaa8
KarolN napisał(a):Jak szedłem z moją dziewczyną na chrzciny do mojej rodziny to ona kupiła dziecku wózek zrobiony z pampersów. To było genialne:) Na wszystkich zrobiło wielkie wrażenie :)

Hehe z pampersów? :D Czyli wypchany pampersami jako dodatek dla niemowlaka? I wózek? Pomysł wydaje się ciekawy, ciekawe jak to wyglądało hehe.
Jeśli chcesz to może kup dla małego jakieś ubranko? Dużo ciekawych jest w Internecie, w stacjonarnych też. Drogie aż tak nie są.
By demoonka
#8581 W takim wypadku super pomysłem są świece ozdobne które mogą być zrobione z jakimś napisem czy dedykacją dla malucha specjalnie z okazji chrztu. Moim zdaniem są idealną opcją jako taki dodatek do większego prezentu, poza tym są na pewno oryginalne i niedrogie (ja za swoje płaciłam kilkanaście złotych) ;)
By roszin
#10856 Nie wiem czy znasz taki sklep jak http://gumowakaczuszka.pl Tam znajdziesz rzeczy idealnie nadające się jako prezent na chrzciny. Np. Butelka yoomi bez albo z podgrzewaczem. Ma działanie przeciwko kolce, na pewno przyda się młodej mamie. Są też tam zabawki, akcesoria do kąpieli.
By mieciula
#11017 można dziecku kupić jakieś numizmaty, na przykład stare medale, jako świetną inwestycję w przyszłość :) tutaj jest fajne miejsce, gdzie można prosić o ewentualną wycenę Obrazek
By Tanrynang
#23880 Z oryginalnych ale praktycznych to moim zdaniem na pewno chusta do noszenia! Moja siostra dostała taka chustę Luna Dream i jest bardzo zadowolona. Nawet mówiła coś, że zauważyła, że dziecko jest spokojniejsze i że jakby pewniej się przy niej czuje. Moim zdaniem to przez to, że cały czas jest blisko niej i nabiera do niej coraz większego zaufania!
By onamiki
kasiaa8 napisał(a):Hehe z pampersów? :D Czyli wypchany pampersami jako dodatek dla niemowlaka? I wózek? Pomysł wydaje się ciekawy, ciekawe jak to wyglądało hehe.

Wydaje mi się że chodziło raczej o takie coś :P :
Obrazek
Poza tym co znaczy oryginalny? I ile to jest "nie drogi" ;) Ja raczej stawiam na praktyczne rzeczy ale w tym przypadku mam chyba dwa pomysły które mogłyby być nietypowe ale praktyczne.
Po pierwsze Brother Max Pojemniki na pokarm 6 szt.. Dużo osób nie myśli o tym ale jak maluszek robi się większy stają się bardzo przydatne, zwłaszcza kiedy chce się iść na dłuższy spacer :)
Drugi pomysł to Philips Avent Zestaw pielęgnacyjny dla niemowląt. Można go używać od urodzenia, posiada wszystko co potrzebne do pielęgnacji takiego maluszka, nawet termometr i aspirator do nosa. Wszystko ma zaokrąglone końcówki więc nie trzeba się bać, że coś się stanie delikatnej skórze dzieciaczka :)