Dyskusje o prezentach dla kobiet
By Sofer.pl
#25888 Jeżeli ktoś jest miłośnikiem fotografii to na pewno taki aparat sprawi mu wiele radości :) Szereg oryginalnych prezentów znajdziecie również na www.Sofer.pl w razie pytań służymy pomocą :)

By jarroslaw74
#26279 Nie masz pomysłu na prezent a chcesz obdarować bliską Ci osobę czymś niebanalnym? Profesjonalna sesja fotograficzna to prezent, który zaskoczy ją pozytywnie i pozwoli o nim pamiętać przez długie lata. Zaufaj wieloletniemu doświadczeniu profesjonalistów, którzy potrafią ukazać Twoje piękno a efekt przerośnie Twoje oczekiwania. To spędzenie czasu w wyjątkowej atmosferze i doskonała zabawa.
http://multiarte.com.pl/Sesja%20na%20prezent.html
By Adrian
#26574 Ja się zastanawiam nad aparatem, jakąś lustrzanką w sklepie https://e-oko.pl/ są dosyć fajne ceny z tego co widzę i nie będzie to prezent dla siostry, brata i tak dalej tylko typowo dla mnie także na pewno będzie trafiony jednak nie bardzo znam się na aparatach jest tu ktoś kto moglby pomoc?
By popcorn
#26796 No ja np kupiłem żonie odkurzacz Thomas bo już mnie prosiła długo by kupić jej odkurzacz piorący. Żona ma manie sprzatania, czyszczenia, plus mamy dwa psy w domu i sierści dużo, więc odkurzacz się przydał. Praktyczne z pożytecznym ;)
By mariette
#29358
lenny napisał(a):
pixolix napisał(a):Ciekawym prezentem może być też Polaroid. ;) https://www.teletorium.pl/aparat-cyfrow ... rny/95857/

Zgadzam się, sama też się całkiem tym jaram.


Zdjęcia polaroidem wyglądają naprawdę świetnie, są mega klimatyczne. Według mnie to dobra opcja na prezent.