Dyskusje o prezentach dla przełożonych, szefa, szefowej
By ZimnyLech
#149 Chciałbym kupić coś mojemu szefowi, bo ma niedługo urodziny, lubi nietypowe rzeczy bo ostatnio zdarza mu się lizać podłogę, a czasem załatwia się na magazynie, no cóż nieco ekscentryczny człowiek, ale naprawdę w porządku. Aha, ostatnio kupiłem mu różowe pończochy to był zadowolony! Jakieś pomysły?

By ona18
#153 Wstyd mi za was. Ale sama zadałam pytanie i liczę na odpowiedź, więc odpowiem i Tobie.

Kup mu stringi z cukierków, a później pieszczotliwie je zjadaj, aż dojdziesz do jego wnętrza...

bleeech
By ona18
#166 ... Jak już dojdziesz do jego wnętrza to złap go za serce i wypracuj awans.
By Handsom
#29377 Moj prezes jest szczególnie specyficznym charakterem... Tak naprawde nigdy sie za nim nie trafi bo strasznie cięzko go rozgryźć, no ale jednak urodziny mial i trzeba bylo mu cos kupic. Kolezanka wpadla na pomysl z tym zestawem palacza https://www.bletki.com/zestaw-gold-class-zestaw-3-produkty z serii gold - w jego stylu i przyznam ze chyba udało nam sie go pierwszy raz zaskoczyć - może nawet mile??? Sam pomysl wg mnie trafiony gustowny i z klasą, a jednoczesnie z zachowaniem dystansu