Dyskusje o prezentach na wszelkie inne okazje oraz inne rozmowy na temat prezentów

By Aini
#17821 Na parapetówkę to najlepiej kupić coś praktycznego, ewentualnie symbolicznego, albo po prostu się zapytać.
By Goereitk
#18395 Hej!
Tak sobie pomyslalem, niedlugo idę na parapetówkę i tak sie sklada ze mogę załatwić duży rabat na pewną usługę mianowicie wstawienie paneli szklanych do kuchni, takich jak tutaj http://prolinea.eu/oferta/ekrany-panele-szklane wiem ze jest to bardzo praktyczne no i calkiem ladne, tylko czy wypada taki prezent dać, a wlasciwie finansowac?;> co uwazacie?
By pawel54
#18992
panna_matti napisał(a):Dobrym prezentem na parapetówkę są rolety lub żaluzje


Serio? :) Ja bym raczej kupił dobre wino, ale może akurat ktoś potrzebuje rolety :) Zawsze może je kupić na http://verti-hor.pl/
By Aini
#19815 Pomysł całkiem nie najgorszy, można też kupić jakąś porządną kawę, jeżeli lubi, albo jeżeli się totalnie nie wie, zawsze można również dopytać
By nala1
#20479 Na parapetówkę najczęściej kupuje się właśnie do nowego mieszkania.To co chcę zaproponować moim zdaniem powinno być uzgodnione z gospodarzem ,do którego się udajemy na imprezkę.
Chodzi o zasłony http://www.tekstylialand.pl/zaslony-c-24.html ,albo ewentualnie firany. Sklep zajmuje się produkcją i sprzedażą produktów drukowanych na tkaninach do dekoracji domu czy mieszkania np. zasłony, firany, poduszki, itd.