Dyskusje o prezentach na wszelkie inne okazje oraz inne rozmowy na temat prezentów

By Aini
#22193 Z pewnością jakieś dodatki do domu mogłyby być dobrym pomysłem
By onamiki
#24365 Też nie tak dawno z moim partnerem mieliśmy przyjemność być gośćmi na parapetówce. I też było pytanie co kupić, zwłaszcza, że to bliscy znajomi. Jako, że parapetówa jest na cześć nowego mieszkania, wyszliśmy z założenia, że kupimy im coś do niego. Dlatego postawiliśmy na sprzęt AGD! Koniec końców kupiliśmy im mikrofalę, dokładnie taką https://www.al.to/p/251444-kuchenka-mikrofalowa-samsung-ge731k-bialy.htmlbo zależało nam na elektronicznym sterowaniu, kompaktowych rozmiarach i szybkim rozmrażaniu. Bo z doświadczenia wiem, że jest to druga, zaraz po podgrzewaniu, najpotrzebniejsza funkcja :mrgreen: Zaś obdarowani byli naprawdę zachwyceni! A nas nie zabolało to po kieszeni ;)
By sanqi
#24540 A może ozdobna cukierniczka, na przykład posrebrzana? Chyba mało kto kupi sobie coś takiego sam, bo zawsze są inne wydatki, a warto mieć, na specjalne okazje.
By monina22
#24718 Coś fajnego na prezent trzeba obowiązkowo przynieść no i najlepiej żeby to były jakieś akcesoria do domu. Mysle ze takie kosze od https://www.bentlex.pl będą strzałem w 10! Maja on technologie samoczynnego otwierania się, jest to nie tylko eleganckie rozwiązanie do kuchni ale i praktyczne i higieniczne