Dyskusje o prezentach dla dzieci
By mandolinka
#16865 Macie w swoich ogrodach miejsce do zabaw dla dzieci ? Bo w końcu wiosna jest coraz bliżej i pasowałoby już teraz zastanowić sie nad jakimś ciekawym miejscem do zabaw dla dzieci. Zaczęłam wstępnie rozglądać sie za takimi http://ogrodolandia.pl/plac-zabaw-giant placami zabaw. Jak w domu jest więcej niż jedno dziecko, to na pewno będą mieć przy tym spore zajęcie.

By Aini
#17044 Drewniane czy plastikowe domki dla dzieci do ogrodu to świetny pomysł na to, by dzieci mogły spędzać więcej czasu na wolnym powietrzu.
By Mili
#17197 Fajnie jest mieć coś takiego w ogrodzie jednak według mni nie jest to konieczne. Lepiej dziecku na prezent kupić coś tańszego np tutaj https://jakiprezent.pl/dla-dzieci bo mają sporo prezentów dla dzieci w przystępnych cenach. Według mnie warto tam zaglądać :)
By Aini
#17426 Place zabaw dla dzieci to świetne rozwiązanie, domki ogrodowe, huśtawki czy piaskownice mogą doskonale umilić ima czas na świeżym powietrzu.
By karmelka
#17459 Moi rodzice urządzili dla naszej córki taki plac zabaw u siebie w ogrodzie :) Super sprawa. My niestety mieszkamy w bloku, więc nie mamy gdzie takiego placu urządzić... Dlatego staramy się zabierać córkę w jakieś fajne miejsca. Dobrym pomysłem są sale zabaw, których jest coraz więcej. Do tej planujemy się niedługo wybrać http://www.incaplay.pl/pl/animacje .