Dyskusje o prezentach dla dzieci
By arianathi
#20888 Sam postanowiłem zrobić właśnie taki prezent mojemu 5letniemu synkowi. Mam nadzieję, że mu się spodoba, gdyż na pewno nie jest oklepany i nie każdy dzieciak może pochwalić się swoim własnym placem zabaw. :) Szukałem, szukałem i w końcu znalazłem ciekawą ofertę, z tej oto strony alt-drew-cosmo.pl. Złożyłem zamówienie i teraz czekam. Niespodzianka już jutro ma się pojawić na naszym podwórku. Transakcja przebiegła pomyślnie i szybko, wszystko załatwiłem bez zbędnych formalności. Serdecznie polecam producenta Alt Drew Cosmo. :)

By ravioli09
#22096 Genialny prezent :) My też na pewno będziemy robić plac zabaw dla naszego synka, zwłaszcza że dzieciaki po sąsiedzku mają swój plac, to on też na pewno będzie chciał :) Zdecydowaliśmy się na firmę Gołkowski, sugerowaliśmy się dobrymi opiniami na ich temat.
By MarekOz
#22112 Ja kojarzę Tomasza Gołkowskiego głównie jako inspektora nadzoru budowlanego. Chyba bardzo poszerzył zakres działalności.
By Sunrace
#22216 Dobrym pomysłem do ogrodu jest Beczka Śmiechu. Starsze dzieci mogą jej używać jako miejsca do siedzenia podczas oglądania telewizji lub stworzyć z niej magiczne wejście do zbudowanego z kilku koców magicznego zamku. Przy tak niezwykłym designie zastosowanie tej zabawki zależy tylko od wyobraźni dziecka http://brakpomyslu.pl/beczka-smiechu/
By monikabert90
#22618 Zgodzę się z tym, że trampolina ogrodowa to świetny pomysł. My kupiliśmy trampolinę z https://supertoys.pl/trampoliny i powiem Wam, że aż mi się buzia śmieje, gdy widzę, ile dzieci mają z tego frajdy :) Są wieczorem tak zmęczone, że zasypiają w 5 minut :) Nawet nie myślą o tym, żeby wracać przed telewizor ;)
By Amanda
#23574 Jak dla mnie bardzo fajny pomysł. Ale ogród macie duży? Ja mam niewielki więc są tylko meble ogrodowe, ale jeszcze brakuje mi parasola dużego który by osłaniał przed słońcem. Jaki parasol polecacie, ale na prawdę duży. Szukałam w necie i trafiłam na parasole ogrodowe w przystępnych cenach. Czy ktoś już miał okazję kupować w tym sklepie ?