Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach
By wiolasa
#26725 Ja w tym roku planuję sobie wreszcie zwiedzić Dominikanę. Poczyniłam już nawet pierwszy krok, to znaczy zabukowałam ofertę na stronie https://tropicalsun.pl/wycieczki-fakult ... dominikana . Oczywiście fakultatywne wycieczki też uwzględniłam, nie wyobrażam sobie być na Dominikanie i nie zobaczyć wyspy Bacardi czy wodospadu El Limon! Już nie mogę się doczekać wyjazdu na wakacje z najlepszym biurem, bo byłam już z nimi w różnych miejscach świata i zawsze było super! :)

By diament
#26760 Zdecydowanie w wakacje trzeba pojechać nad polskie morze. Fajne miejsce jest tutaj http://kaszubianka.net/ w Ustroniu Morskim. Pensjonat jest świetnie przygotowany dla gości, pokoje są bardzo czyste i przede wszystkim jest bardzo blisko do plaży. Super miejsce na odpoczynek.
By ferox
#27098 Ja prawdopodobnie klasycznie - pojadę w góry :) Tylko tym razem od razu na dworzec taksówką - https://itaxi.pl/. Jest to znacznie wygodniejsze. Ostatnio jak wracałem przed północą się zdecydowałem na taksówkę i nigdy więcej z bagażami komunikacją miejską. Nigdy! ;)