Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach
By wiolasa
#26725 Ja w tym roku planuję sobie wreszcie zwiedzić Dominikanę. Poczyniłam już nawet pierwszy krok, to znaczy zabukowałam ofertę na stronie https://tropicalsun.pl/wycieczki-fakult ... dominikana . Oczywiście fakultatywne wycieczki też uwzględniłam, nie wyobrażam sobie być na Dominikanie i nie zobaczyć wyspy Bacardi czy wodospadu El Limon! Już nie mogę się doczekać wyjazdu na wakacje z najlepszym biurem, bo byłam już z nimi w różnych miejscach świata i zawsze było super! :)

By diament
#26760 Zdecydowanie w wakacje trzeba pojechać nad polskie morze. Fajne miejsce jest tutaj http://kaszubianka.net/ w Ustroniu Morskim. Pensjonat jest świetnie przygotowany dla gości, pokoje są bardzo czyste i przede wszystkim jest bardzo blisko do plaży. Super miejsce na odpoczynek.
By ferox
#27098 Ja prawdopodobnie klasycznie - pojadę w góry :) Tylko tym razem od razu na dworzec taksówką - https://itaxi.pl/. Jest to znacznie wygodniejsze. Ostatnio jak wracałem przed północą się zdecydowałem na taksówkę i nigdy więcej z bagażami komunikacją miejską. Nigdy! ;)
By MarekOz
#28671 Zapewne wybierzemy się z rodzinką do kudowy zdroju, bo juz bylismy tam kilka razy i lubimy tam wracać. Ostatnio zatrzymaliśmy sie w hotelu verde montana, gdzie mozna skorzystac ze strefy wellness, gdzie mają saunę i baseny. fajna zabawa, szczególnie dla dzieciaków.
By aleksandra12
#29729 Ja również tak jak wy uwielbiam nasze polskie góry. Niemniej jednak zależy mi na noclegu w jakiejś spokojnej i cichej okolicy, z pięknymi widokami. Możecie mi coś polecić? Ja póki co znalazłam pensjonat w Karkonoszach - http://rezydencjalawendowewzgorze.pl/ . Ma świetną opinię wśród klientów, a ceny noclegów nie są wygórowane.
By Kozzito
#29731 W tym roku planuję wybrać się do Madrytu. Kilku znajomych już tam było i bardzo sobie chwalą miejsce.