Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach
By sasza
#15427 Zdrowie to przede wszystkim bycie fit. Długo borykałam się z nadwagą, jednak udało mi się z nią wygrać. Polecam zabieg Redustim, można go zrobić np. w Vici Clinic w Krakowie. To kombinezon wyszczuplający, wyszczupleniu poddane zostaje całe ciało od stóp do piersi. Zabieg jest bardzo przyjemny. Najlepiej zrobić serię dwunastu takich zabiegów, kosztuje to tylko 2000 zł, a ubytek po nich to aż do kilkunastu centymetrów.

By anes
#15583 Zależy jaka jest przyczyna zaburzeń. Jeśli chorujemy i trudno nam zgubić zbędne kilogramy, możemy pójść na zabieg plastyka brzucha wrocław Wiele chorób ma źródło w naszej psychice i braku akceptacji siebie i swojego ciała.
By monaliza13
#16861 Oczywiście zdrowie na pierwszym miejscu. A dla nas wizyta u ginekologa to zło konieczne. Może dlatego ten artykuł
http://www.e-ginekologia.pl/index.php/s ... acjenta-i-łatwiejszą-pracę-lekarza.html Powinny przeczytać nie tylko kobiety, ale i lekarze ginekolodzy. Bo prawdą jest, że odpowiednie podejście lekarza i dobrze wyposażony gabinet obniżają nasz stres.
By Czadoman
#23243 Wiecie co mnie mąż namówił na zrobienie badań tutaj euroimmundna.pl z tego względu że bardzo boli mnie brzuch. Zawsze to bagatelizowałam, nie dbałam o zdrowie, http://www.euroimmundna.pl/nietolerancje-pokarmowe-2 takie badania są do zrobienia, a podejrzewam że gluten będzie u mnie problemem.
By heniutek
#23539 Ja już się na temat swojego zdrowia dużo nasłuchałem i naczytałem. Ze względu na pracę w zapyleniu często miałem problem z kaszlem. Syropów przetestowałem tyle, że niewiele zostało tych, których jeszcze nie miałem. Teraz szukam kolejnego do testu. lovepront - coś Wam to mówi? Ktoś go brał?
By kretek
#23557 Zdrowie jest najważniejsze. Też interesuję się tą tematyką. Ostatnio trafiłam w sieci na ciekawy wpis na https://glimbax.pl/dla-lekarza/czym-plukac-gardlo/. Niestety dość często zmagam się z bólem podniebienia, które jest zwykle spowodowane wirusowym zapaleniem gardła. Ten artykuł bardzo mi pomógł.
By BUREK
#24088 Zdrowie jest bardzo ważne, to jest racja. Ja na przykład ostatnio zacząłem dużo bardziej interesować się sprawami laryngologicznymi i tym oto trafem udało mi się trafić na stronę http://www.lecze-przeziebienie.pl/zdrowe-uszy/ . Nigdy nie wiedziałem, że dbanie o uszy może być tak bardzo proste :)