Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach

By EraserH
#24163 Świetna strona! W ogóle o zdrowiu trzeba dużo czytać. Wypada się bowiem orientować w tym jak postępować, żeby nie nadwyrężać organizmu. Podziękuje Wam za to w przyszłości. Od siebie mogę polecić stronę http://brzuchobrzucho.pl/ – już sama nazwa wskazuje na tematykę: zdrowie układu trawiennego i pokarmowego.
By olivia11
#24623 To prawda zdrowie jest bardzo ważne :) A wiedzieliście, że można badać się samemu w domu? Na tej stronie https://sklep.domowelaboratorium.pl/dostępne są testy które można wykonać w kilka minut, np ogólne badanie moczu :) świetna sprawa jeśli ktoś nie ma czasu na wizyty u lekarzy :) ja już raz tak wykryłam u siebie chorobę i natychmiast udałam się do swojej pani doktor, na szczęście była to tylko infekcja :)
By mamakaroliny
#24847 O zdrowie trzeba dbać, i to bez dwóch zdań. Trzeba także być ostrożnym, aby nie wpaść w jakiś nałóg. Np bardzo częste jest teraz uzależnienie od smartfonów. Jak tego uniknąć? Zapraszam do lektury: http://www.fragout.pl/jak-uniknac-uz...u-komorkowego/
By Lothiar
#24903 Dzięki, bardzo przydatna i interesująca strona :) Ale ja akurat nie mam problemów trawiennych tylko podejrzewam, że mogę mieć coś nie tak ze skórą dlatego szukam w sieci portali na ten temat, może macie coś godnego polecenia? Bo ja jak na razie znalazłem ten portal - http://www.beautiful-skin.pl/dolegliwosci-skorne/ - ale będę wdzięczny również za każdą inną propozycję ;)
By wiolasa
#26058 Jeśli chcecie poczytać o swoim zdrowiu to śmiało, można zobaczyć tutaj różne porady jak dbać o zdrowie. Sama już od wielu lat z tych porad korzystam i muszę wam powiedzieć, że jeszcze nigdy się na nich nie zawiodłam. Bardzo ciekawe, napisane przystępnym językiem, zupełnie inaczej niż u farmaceutów, dużo lepiej niż u nich...
By kryskazet
#26098 Wiesz co, ja w temacie zdrowia wszelkie informacje czerpie od lekarza, który mnie prowadzi no i z internetu. Konkretnie korzystam tutaj z portalu wspierajzdrowie.pl. Ostatnio właśnie czytałam sobie w jaki sposób można dbać skutecznie o zdrowie naszych dzieci, tak aby były odporne na wszelkiego rodzaju powszechne wirusy. Dlatego jeśli chciałabyś zacząć dbać o zdrowie Twoich dzieci to poznaj więcej skutecznych sposobów na to jak możesz to robić :)
By perman
#26952 Świetne artykuły i świetne porady dzięki temu ogarnąłem sambucol extra strong znakomity i skuteczny lek na przeziebienie! Warto jednak poswiecic troche czasu by poczytac na temat zdrowia :)