Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach
By nebuda
#9134 Zdrowie jest najcenniejsze i powinniśmy o nie dbać także jeśli odczuwasz jakieś dolegliwości chociażby związane z układem trawiennym, koniecznie zgłoś się do lekarza. A może warto poczytać trochę na ten temat na takich stronach jak ta http://www.chorobarefluksowa.net.pl/

By kudel
#9383 jasna sprawa, że o swoje zdrowie należy dbać, dlatego czytajcie o tym mnóstwo artykułów i dowiadujcie się wielu informacji, ale przede wszystkim należy pamiętać,że zanim zaczniemy coś działać ze swoim ciałem, należy od czasu do czasu właśnie dla zdrowotności przeprowadzać sobie oczyszczanie organizmu , to zdecydowanie pomoże nam się wyzbyć toksyn i innych szkodliwych substancji z ciała i pomoże czuć się lepiej :)
By kasjopea
#9651 Z własnego doświadczenia wiem, że przy chorobie refluksowej bardzo ważna jest odpowiednia dieta. To głównie ona pomaga nam zapanować nad nieprzyjemnymi dla nas reakcjami ze strony naszego organizmu. Warto więc udać się do dietetyka, który ułoży dla nas odpowiedni jadłospis. No i oczywiście niezbędna jest także konsultacja w przychodni, gdyż przy tej chorobie jesteśmy odrobinę uzależnieni od leków, znacząco poprawiających komfort naszego funkcjonowania.
By tosiaczek
#10172 no nie wiem dobry dietewtyk sporo kosztuje...ja kiedys bylam zostawilam 400 zł i wyszlam z niczym tak naprawde - dieta beznadziejna, cały czas głodna chodziłam i nie było sensu w tym :( teraz cwicze treningi z http://metasport.pl/ i powiem ci ze lepiej na tym wychodze za darmo niz na tych niby super dietach :)