Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach

By jajeeeczko
#27627 Dobra, udało mi się to znaleźć w specjalistycznym sklepie internetowym http://spyonline.pl/ . Takie oprogramowanie nazywa się konkretnie SPYPHONE S-Agent, wcale nie jest takie drogie jak myślałam na samym początku. Bardzo poważnie myślę nad tym, żeby sobie coś takiego sprawić, bo to naprawdę jest ciekawy pomysł na sprawowanie kontroli nad telefonami służbowymi pracowników :)
By wiolasa
#28530 No dokładnie, specjalistyczne sklepy i tylko one ;) Ze swojej strony mogę polecić Ci sklep https://sklep.podsluchy24.pl/ . Korzystałem z niego ostatnimi czasy i powiem Wam szczerze, że oferowane produkty są godne uwagi. Naprawdę spełniają podkładane w nich nadzieje i wszystko działa bez zarzutu. Myślę, że jeśli potrzeba Wam takiego sprzętu lub oprogramowania do podsłuchu to ten sklepik będzie jednym z najlepszych możliwych wyborów ;)
By JanekKa
#28790 Cześć, używał ktoś z Was oprogramowania szpiegowskiego? Znalazłem coś ciekawego tutaj ale chciałem Was zapytać o opinie. Najbardziej interesuje mnie lokalizacja urządzenia i podsłuchiwanie rozmów.
By fiolkowa krolewna
#33073 Ja ze swojej strony jeśli interesuje Was temat podsłuchów i sprzętu szpiegowskiego polecić mogę blog w tym właśnie temacie. Zajrzyjcie sobie na stronę http://monitoringtelefonu.com.pl/blog-a ... iegowskie/ . Poruszają tam naprawdę bardzo wiele ciekawych tematów, które łączą się właśnie z wykorzystaniem tego rodzaju sprzętu. Wydaje mi się, że dzięki takim wpisom można uchronić wiele osób od złego