Dyskusje o prezentach dla dzieci
By Kaczorek8
#34848 Witam,a co sądzicie o urządzeniu pokoiku dla dziecka jako niespodziankę i prezent? Moje córcie wymarzyły sobie mały pałacyk, dlatego coś w tym stylu chcemy z mężem zrobić. Zastanawiamy się nad wyborem lózka dla naszych córci, chcemy aby było piętrowe. Które powinniśmy wybrać https://lozka.net.pl/pol_m_Lozka_Lozka-pietrowe-222.html ? Które jest najładniejsze i najbardziej funkcjonalne? Proszę o rady

By sznuroweczka3
#35006 A ja pomalowalabym dziecko pokoj na bialo, albo na jakis jasny kolor i zrobila na scianach cos w stylu rysunkow 'doodle', czyli takie rusunki gdzie sa misie, kroliczki, diabelki i babeczki i w ogole wszystko co sie da, tylko ze wyglada to bardzo ladnie i schludnie jako jeden rysunek i dodatkowo sprobowalabym zrobic fragment sciany jako kredowy tak, zeby dziecko moglo sobie samo po tym rysowac.
__________________________________________________________
homegadget.pl
By Bejka
#35304 Czy to aby nie przesada z tymi paletami. Moim zdanie dla dziecka powinno sie kupić normalne łózko, a najlepiej drewniane. To jednak najbezpieczniejsze i bardzo trwałe meble. My na takie stawiamy i dla córki kupujemy to https://mebledoktor24.pl/pokoj-dzieciec ... lada-.html ale nie czysto białe tylko bielone, bo idealnie będzie pasować jej do reszty mebli.
By janekzara
#36469 Do takiego pokoju pałacyku można pomyśleć o łóżku w kształcie zamku, łóżko na antresoli z takimi specjalnymi kotarami, które imitują zamek, do tego można dobrać np: zjeżdżalnię albo łóżko w kształcie karocy, w kolorach dziewczęcych jak tutaj https://artbo.pl/lozka-samochody/lozko-samochod-karoca.html
By olivia11
#36473 Urządzenie dziecku pokoju jako prezent to super pomysł. Na pewno bardzo się ucieszy. Myślę, że tutaj: https://www.meblik.pl/ możesz znaleźć śliczne meble dla Twojej pociechy. Są one bardzo bezpieczne i pięknie się prezentują.