Dyskusje o prezentach dla taty
By GreenTea
#8298 A być może coś związanego z aktywnością fizyczną sprawdziłoby się najlepiej? W końcu w takim wieku trzeba lepiej dbać o zdrowie, a czytałam ostatnio, że taki rower stacjonarny potrafi zdziałać cuda jeżeli chodzi o poprawę stanu oraz działanie naszego organizmu. Z pewnością będzie z niego bardziej zadowolony, niż kolejnej butelki alkoholu lub zegarka.

By tosiaczek
#12295 to jak mówisz że niedługo się przeprowadzają z mamą do nowego mieszkania to może złóż się z bratem i zamów im taką zmywarkę do zabudowy http://www.mixmedia.pl/agd-do-zabudowy ? prezent dość fajny, a przede wszystkim przydatny :) mnie zawsze najbardziej denerwują takie prezenty które po prostu się nie przydają albo są byle jakie
By monaliza13
#13830 Tata ostatnio narzeka na ból zębów. Dlatego w ramach wycieczki do stolicy mamy zamiar go wysłać tu http://www.declinic.pl/ W jednym miejscu, pracuje grupa specjalistów i razem podejmują decyzję co do leczenia. A u nas trzeba by biegać od specjalisty do specjalisty. Nie dość, że trwało by to kupę czasu, to znając go i nerwów.
By majka_
#13874 Ja polecam jakiś gadżetowy drobiazg jako dodatek...:)
jesli chcę coś niebanalnego to zaglądam do http://www.takapaka.pl/
Ostatnio kupiłam dla tęścia komplet parasol i kubek w kształcie rewolwera:)
teść był bardzo zadowolony:) kubek stoi w gabinecie i robi ''piorunujące'' wrażenie...:):)

http://www.takapaka.pl/Produkt/1185/par ... &results=8