Dyskusje o prezentach dla taty

By monaliza13
#15902 My jesteśmy zwolennikami prezentów praktycznych. Dlatego chcemy wyremontować tacie salon i wymienić grzejnik na dekoracyjny. Bardzo ciekawe propozycje ma firma Immergas http://www.immergas.com.pl/ Firma ta jest na naszym rynku od 20 lat. Ich wyroby są nowoczesne i maja duże uznanie klientów.
By myszka25
#16107 Dokładnie tak - nawigacja to świetny pomysł. Ostatnio mój tata dostał od nas telefon wraz z wykupionym pakietem nawigacji od orange. Jest zadowolony. Teraz ma fajny smartfon, a że dużo podróżuje to nawigacja świetnie się sprawdza. Najprostsze pomysły są zawsze najlepsze :)
By Karinka
#16302 To już zależy od tego co twój tato lubi. Ja ostatnio dla swojego kupiłam kask w takim sklepie motocyklowym: http://motomoda24.pl/index.php/kaski.html Bardzo się ucieszył, a udało mi sie jeszcze upolować świetna promocje i wcale dużo nie zapłaciłam.
By malenka2016
#16358 Hej! Być może książka nie jest z kategorii śmiesznych prezentów, ale będzie trafioną propozycją. Możesz dołączyć do niej zabawny karnet z życzeniami, lub wesołą dedykację osobistą. Zajrzyj, może się zainspirujesz a jesli nie dla Taty, to może dla kogoś innego, komu chciałabyś kupić coś z literatury: http://ksiegarnia.pwn.pl/Ksiazki/Sensac ... 953,k.html