Dyskusje o prezentach dla taty
By Menko
#400 Szukam jakiś inspiracji na prezent na 50 urodziny mojego taty. Czy możecie polecić coś dobrego, fajnego i sprawdzonego? Fajnie jakby to było coś śmiesznego.

By Pawełek
#1870 Ja mojemu kupiłem zestaw piw - a mianowicie poszedłem do świata alkoholi i poprosiłam o 10 piw - każde z innego kraju. Mój ojciec jest smakoszem tego trunku, więc bardzo przypadł mu do gustu mój prezent.
By lampard029
#1875 Polecam zestaw kieliszków albo zestaw kufli do piwa ! Napewno go ucieszy taki prezent albo iść w stronę zaintteresowań jak jest dobrym wędkarzem to jakiś zestaw super haczyków albo spławików a jak mechanika to komplet kluczy.
By Krycha
#1877 a może zegarek http://www.stilago.pl/index.asp?tn=prod ... pid=317051 myslę, że tata byłby zadowolony, przede wszytskim dlatego, że jest to elegancki prezent , a 50 to jest poważna rocznica i będzie na pewno zachwycony, gdy mu sie sprezentuje cos poważnego
By mietekmaly
#3780 Myślę, że dobrze jest zmobilizować do uprawiania sportu. Z żoną kupiliśmy teściowi na 60te urodziny rower http://colex-rowery.pl/do/item/CENTCROS ... S-LINE-200 i trafiliśmy w 10siatke mimo protestów na początku. Druga opcja to kupno narzędzi jak dla każdego dojrzałego, odpowiedzialnego mężczyzny :) Polecam http://www.narzedziowy.pl/57578_BOSCH-W ... 00-RE.html Bardzo męski sprzęt:)