Dyskusje o prezentach na urodziny
By kinja
#26247 Cześć, prosze o pomoc! Moja siostra będzie niedlugo swietowac swoje 30-lecie :) i chcialam jej jakos osłodzić tą niemila chwile jakim jest pozegnanie się z dwójką z przodu...macie moze jakies pomysly? Myślałam o jakiejs smiesznej pamiątce albo zeby gdzies ją zabrac ale nie bardzo wiem gdzie do kina nie chcę, to takie oklepane troche...a do klubu tez nie bo pelno małolatow :P no i siostra nie lubi bardzo glosnej muzyki. Doradzcie coś prosze :)

By ixeska
#26270 Czemu mówisz ze 30 urodziny to niemila chwila? ? 3o lat to piekny wiek dla kobiety, wszystko jeszcze przed nią! życie zaczyna sie po trzydziestce :) a jesli chodzi o prezent na takie urodziny to zależy od budzetu jakim dysponujesz...moze byc jakis mały drobiazg za to zabawny np. kubek, koszulka z napisem, albo np. coś bardziej ekstremalnego np skok na bungee
By traszka
#26293 niby 30 to jeszcze młody wiek, ale dla kobiet czas dziala na niekorzysc niestety...gdzies czytalam że mężczyzna optymalny wygląd i atrakcyjnosc dla plci przeciwnej osiąga w wieku 35 lat, czego o kobietach powiedziec nie mozna. Niestety ale takie mamy czasy 30tka to taka granica, ja się popłakałam jak miałam trzydziestkę...takie wrazenie że to co najlepsze już za mna a teraz to tylko coraz więcej obowiązków i coraz więcej zmarszczek...dlatego na prezent polecalabym jakies kosmetyki, wiadomo cudów nie ma i czasu nie zatrzymasz ale zawsze pomoga choć trochę. Albo książke, to się oderwie na chwile od rzeczywistości ;) Szkoda ze nie napisalas coś więcej o siostrze, co lubi, jakie ma usposobienie, latwiej by było coś poradzić.
By SulphurBuskoZdrój
#26344 W każdym wieku można wyglądać pięknie i z klasą. Zgadzam się, że 30 lat to dla kobiety wyjątkowy czas i pełnia możliwości. Co do kosmetyków, jeżeli tylko są dobrej jakości, są świetnym pomysłem na upominek, nie tylko dla Pań. W ramach prezentu dobrze sprawdzi się zestaw kilku wzajemnie uzupełniających się produktów. Polecam artykuły firmy Sulphur Busko Zdrój, artykuły borowinowe lub siarczkowe, przeznaczone do pielęgnacji ciała, twarzy i włosów. Są to serie uzdrowiskowe, powstałe na bazie wodnego wyciągu borowinowego lub wody siarczkowej (solanki). Tego typu produkty są stosowane w lecznictwie sanatoryjnym, a także w gabinetach kosmetycznych oraz SPA. Woda siarczkowa, ze względu na lekko kwaśne pH, zmiękcza naskórek, pobudza jego odnowę i naprawę, przez co znajduje zastosowanie w terapii schorzeń skóry oraz jako składnik kosmetyków do jej pielęgnacji. Jeśli chodzi o borowinę, to znakomicie odżywia, nawilża, regeneruje i odmładza, zmniejsza widoczność rozstępów oraz cellulitu, poprawia sprężystość i jędrność skóry, łagodzi podrażnienia, a także poprawia krążenie krwi i limfy. Jeżeli chciałabyś dowiedzieć się czegoś więcej na ten temat, pytaj śmiało.
By kinja
#26360 Brzmi interesująco, ale chciałabym dać jej coś trwalszego, żeby miała jaks pamiatke po tej wielkopomnej chwili :) bo kosmetyki zawsze się przydadzą to prawda ale jak czlowiek zuzyje to juz nie ma sladu po prezencie, chyba ze to widac na twarzy :) ewentualnie to polącze ze dam jej jakiś smieszny gadzet plus kosmetyki i wyjdziemy gdzies razem z jej kolezankami. A z czego wlasciwie są wykonane takie kosmetyki borowinowe? bo nieraz slyszalam tą nazwę ale nigdy się nad tym nie zastanawialam. to jest jakieś błoto lecznicze? słyszałam kiedys ze to jest stosowane w reumatyzmie?
By SulphurBuskoZdrój
#26433 To prawda, można spotkać się z określeniem “lecznicze błoto”, ale ściślej mówiąc, borowina to rodzaj torfu, bogatego w aktywne biologicznie związki, takie jak kwasy humusowe, a także liczne minerały oraz fitohormony. Borowina była wydobywana z podłoża lasów iglastych (borów), stąd pochodzenie nazwy. Masz rację, jest to produkt stosowany w leczeniu m.in schorzeń reumatycznych, ze względu na działanie przeciwzapalne oraz zmniejszające odczuwanie bólu. Żele z dodatkiem wyciągu borowinowego są stosowane również u osób zmagających się z chorobami przyzębia (zapalenie dziąseł, paradontoza). Więcej na temat zastosowania borowiny przeczytasz na naszej stronie: http://www.sulphur.com.pl/wodny-wyciag-borowinowy/.