Dyskusje o prezentach na wszelkie inne okazje oraz inne rozmowy na temat prezentów
By stukot
#10200 a może kawa, która nie podrażnia żoładką? to dobry pomysł na prezent dla starszej osoby lub takiej, o której wiemy, że miewa problemy z żołądkiem, poczytać więcej można tutaj: https://www.suppleo.pl/bristot-kawa-gen ... 0-g,3,4,33
myślę, że takim prezentem można kogoś skłonić, by bardziej dbał o swoje zdrowie i np wybierał lepsze produkty. Wiele osób nawet nie zdaje sobie sprawy, jak bardzo kawa im podrażnia żoładek i dopiero taka zmiana jest impulsem

By eLwira
#10548 Każdy musi znaleźć kawę idealną dla siebie. Nie ma reguły, jednemu może dana kawa szkodzić innemu nie. Zerknijcie sobie na sklep http://witara.pl/ mają mnóstwo rodzajów kaw, więc na pewno uda się Wam wybrać ten jeden idealny smak, który nie podrażni żołądka :)
By Poziomka
#10557 Może po prostu jakaś ciekawa książka? Ja ostatnio czytałam "Zaplecze" Violetty Komar i mogę ją polecić. Książka porusza takie tematy jak związki czy ogólnie miłość. Można ją przeczytać w ok. 1,5 h, no i można ją łatwo kupić, np. w Empiku :)
By roszin
#10677 Wejdź na http://allinside.pl i poszukaj. Duży sklep, mnóstwo możliwości jeśli chodzi o wybór prezentu, bo przydać może się wszystko. Np. ostatnio mojej mamie kupiłam tam robota kuchennego. cieszyła się niesamowicie, bo zawsze chciała kupić sobie dobry blender.
By stukot
#11035 ja polecam zobaczyć, jakie są palarnie kawy w Polsce - kawy świeżo palone są dużo lepsze niż takie sprowadzane kilka miesięcy na statku, zupełnie inny aromat: http://www.kaffe2009.pl - tu jest oferta jednej z takich palarni, myślę, że kawa od nich bardzo ucieszy kawosza.
By dama_pik
#17719 kiedyś też miałam w planie kupowanie drobiazgów ale postawiłam jednak na jeden połączony prezent dla moich rodziców. Mianowicie sprezentowałam im pobyt w hotelu Abidar ze spa w Ciechocinku. Jest to hotel przeznaczony dla starszych osób (położony w spokojnej okolicy, kameralny klimat itp) i powiedziałam typową recytację typu " za trud włożony w wychowanie mnie, należy wam się teraz odpoczynek bla bla bla" Bardzo się im spodobało a mama to już chyba 4 razy tam była od tego czasu w spa :P
By KingSong.pl
#17899 Jeżeli chodzi o drobiazg na prezent, to spokojnie może być to książka, perfumy czy płyta ulubionego zespołu, takie drobne rzeczy też potrafią cieszyć bo przecież tutaj liczy się przede wszystkim pamięć o danej osobie, prawda?

Pozdrawiam www.KingSong.pl